Hodinky Zeppelin

Pánské hodinky Zeppelin (234)
Dámské hodinky Zeppelin (48)

Hodinky Zeppelin skladem (26)
Hodinky Zeppelin v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Zeppelin
Automatické hodinky Zeppelin
Quartzové hodinky Zeppelin
Hodinky Zeppelin se stopkami

Hodinky Zeppelin s kovovým páskem
Hodinky Zeppelin s koženým páskem
Hodinky Zeppelin s kaučukovým páskem
Hodinky Zeppelin s plastovým páskem

Titanové hodinky Zeppelin
Zlacené či zlaté hodinky Zeppelin
Keramické hodinky Zeppelin
Kovové (ocelové) hodinky Zeppelin

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Hodinky ZeppelinHodinky Zeppelin se objevily na světovém trhu teprve nedávno i přes to, že toto logo je známé již od roku 1900, kdy pan Ferdinand Graf von Zeppelin sestrojil první vzducholoď.
 Ve dvacátém století se stala značka Zeppelin pojmem spojovaným vždy se vzducholoděmi a vyhlídkovými balóny. A právě preciznost a důraz na detail vytvořili se Zeppelinu pojem spojovaný se spolehlivostí a kvalitou.
 Pánské hodinky Zeppelin jsou převážně jemných decentních designů spojených s praktickou čitelností a přehledností doplněné v mnoha případech praktickým chronografem - stopkami. Muži vždy rádi vyhledávali větší pánské hodinky s jasnými přehlednými číselníkami a obzvlášť letci toto upřednostňovali pro okamžité jasné čtení přesného času z hodinek na zápěstí.
 Dámské hodinky Zeppelin se nevyrábí v takovém měřítku, jako modely pánské - jejich designy jsou však od klasických dámských hodinek odlišné a nutno podotknout, že opravdu zajímavé.
 Zeppelin hodinky jsou  jsou ke koupi od roku 2007 a tyto hodinky si nesou svůj punc kvality - v hodinkách jsou používány převážně švýcarské mechanické strojky a s důrazem na retro styl zůstává Zeppelin designama stále elegantně nadčasový.
 Všechny pouzdra těchto kvalitních hodinek jsou vyráběné převážně z nerezavějící ušlechtilé oceli, která je odolná proti běžnému poškrábání a velmi dobře odolává nárazům a prudkým změnám teplot. proto jsou strojky - převážně mechanické automaty - velmi dobře chráněny a mají tak dlouhou životnost. Strojky používá tato značka pro stálý podtext kvality švýcarské a nebo japonské. Japonské strojky v quartzu vykazují spolu s perfektní přesností - 0 - 0,5 vteřiny denně - ještě dlouhou životnost. V mechanickém automatu jsou švýcarské strojky přesnější, hodinky s těmito "švýcary" jsou zase patřičně dražší. Budeme-li se věnovat vodotěsnosti, je zde nejčastěji vodotěsnost 30M, to znamená vlhkotěsné. Hodinky jsou totiž převážně elegantního stylu, kde se nepočítá s tím, že se bude majitel s elegantními hodinkami do společnosti koupat. Chronograf je zde vždy plně funkční, i když v mnohých případech estetické vzezření chronografu předčí jeho používanost.
 Řemínky používá značka Zeppelin kvalitní kožené, které při běžném nošení vydrží několik let. Na rozdíl od kovových však vždy příjde čas, kdy kožený řemínek odejde a majitel - či majitelka - si musí koupit řemínek nový. S touto investicí se však počítá a na oplátku nám hodinky dávají zcela nový "inovovaný" design a hodinky se rozzáří novotou.
 Pro příjemný nákup Vám dáváme již o 10% nižší cenu, než je doporučená cena pultová. I sortimentem je Zeppelin na tom dobře - z výběru desítek modelů si určitě vybere každý, komu se líbí decentní styl hodinek, který Zeppelin drží.

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.