Vítá Vás internetový prodavač - parametrický filtr

Tento filtrační systém je vlastně internetový prodavač - Váš internetový prodavač - a byl vytvořen na základě praktických zkušeností získaných mnohaletým maloobchodním prodejem hodinek. Zde jsou znázorněny nejčastěji kladené otázky a Vy můžete v klidu doma získávat odpovědi systémem filtračního stylu stejně, jako by jste stáli fyzicky v obchodě s vitrínami plných hodinek a věnoval se Vám profesionální prodavač - hodinář.

Potřebujete-li otevřít více hodinek najednou, klikněte na ně jednotlivě kolečkem myši - otevřou se v nové záložce (nahoře ve Vašem prohlížeči). Pro návrat do filtru pak lze již pouze zavřít záložku s hodinkami či zvolit záložku s filtrem - tímto způsobem se lze pohybovat i mezi otevřenými hodinkami.
Vážený zákazníku, v každém filtru je několik možností na výběr odpovědi. Můžete si zaškrtnout či vybrat jak všechny, tak jenom jednu nebo dvě, tři ... odpovědi. V případě rychlosti můžete daný filtr přeskočit celý kliknutím na kolonku Pokračovat, která se jinak používá při zaškrtnutí odpovědi pro přesun do dalšího filtru pro užší výběr správných hodinek.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.