Hodinky Timex

Pánské hodinky Timex (327)
Dámské hodinky Timex (193)

Hodinky Timex skladem (62)
Hodinky Timex v akci (1)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Timex
Automatické hodinky Timex
Quartzové hodinky Timex
Hodinky Timex se stopkami

Hodinky Timex s kovovým páskem
Hodinky Timex s koženým páskem
Hodinky Timex s kaučukovým páskem
Hodinky Timex s plastovým páskem

Titanové hodinky Timex
Zlacené či zlaté hodinky Timex
Keramické hodinky Timex
Kovové (ocelové) hodinky Timex

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Naše firma je autorizovaným oficiálním prodejcem hodinek Timex. Díky tomu máte jistotu originálu hodinek. Spolu s jistotou originálu a s tím spojenou vysokou kvalitou hodinek máte jistotu oficiálního záručního a pozáručního servisu. Současně však i velmi důležitého servisu informačního, jelikož hodinky této značky si vyžadují svoji úroveň prodeje. Naše firma spolupracuje s oficiálním distributorem hodinek Timex pro Českou republiku firmou Bentime - www.titanltd.cz.

Logo TimexHodinky Timex jsou zde pro zákazníky celého světa již od roku 1854, kdy po krátké době se jim začalo říkat "švýcarské hodinky z Ameriky".
 Pánské hodinky Timex jsou  vyhledávaným zbožím u mužů celého světa pro svůj opravdu široký sortiment modelů počínaje hodinkami čistě pro sportovce a konče klasickými hodinkami na denní nošení. Pokud se podíváme na technologii výroby hodinek, jsou pánské hodinky Timex osazeny strojky vlastními zn. Timex, pouzdra jsou z oceli a velmi dobře zavírané a utěsněné.
 Dámské hodinky Timex mají svoji oblíbenost u žen díky svým jemným designů i u sportovních kolekcí a ani zde nechybí takřka stále přítomný velmi praktický celoplošný podsvit INDIGLO. U elegantních modelů zde máme zlacení 5 mikrónů většinou na oceli a stejně jako hodinky pánské Timex, i hodinky dámské Timex mají strojky své vlastní výroby.

Dámské hodinky Timex
  Do roku 1950 se hodinky prakticky vůbec nevyvážely z USA a prodávaly se pouze na americkém trhu. Systémem INDIGLO, který zjišťuje celoplošný podsvit číselníku a to jak digitálních, tak analogových hodinek, se Timex stává senzačně populární a jejich prodejnost stoupá. Timex je tradicí na tom obdobně, jako mnohé známé švýcarské značky - právě kolem roku 1850 vznikalo ve světě nejvíce hodinářských firem známých dodnes. A nyní jsou hodinky Timex prodávány na celém světě ve více než 100 zemích a Timex je jedna z největších světových firem na výrobu hodinek. Timex je přímý konkurent Casia, ovšem v některých řadách se svými funkcemi liší - více se specializuje pro běžce a vytrvalce - triatlon, Casio zase dává více v outdooru.

Pánské sportovní hodinky Timex
 Hodinky Timex mají opravdu širokou škálu hezkých sportovních a elegantních modelů. A začneme-li u sportovních modelů, nacházíme zde řadu digitálních hodinek pro sportovce s nedstandartní funkcí mezičasů - ty se pohybují od 10 až po úžasných 500 mezičasů. Na své si přijdou i "tepaři" - hodinky s hrudním pásem měřící tep vašeho srdce zde nacházíme v několika provedeních. Klasika s dobrou čitelností je zde doplňována praktickým perpetual kalendářem, který Vám zajistí vždy přesný datum nehledě na krátký či dlouhý měsíc. Milovníci outdoorů můžou nosit na zápěstí hodinky s funkcí kompasu, výškoměru i barometru. Zájemci o přesný čas si najdou svůj model v řadách rádiem řízených hodinek. Dokonce i mechanickými hodinkami se Timex poměrně zdatně zaobírá - vyrábí hodinky nejen se samonátahem, ale některé modely osazuje i drahými chronometrovými strojky s denní přesností  +6 - -4 vteřiny denně. A tyto všechny hodinky mají povětšinou celoplošný podsvit displeje nebo číselníku a moderní mladistvé designy.

Timex Indiglo - hodinky s podsvitem
 Podíváme-li se na rok vzniku firmy Timex zjistíme, že firma započala vyrábět hodinky pouze o rok později než světoznámý švýcarský Tissot. Tradici tedy značka Timex rozhodně nepostrádá a perfektní kombinaci cen a praktických uživatelských hodnost spojených s krásnými designy také rozhodně ne. Již prvním pohledem na modelové řady Timexu zhodnotíte jejich lehkost a propracovanost.
  Pojďme tedy nahlédnout do katalogu - nalevo se nám již otevřely modelové řady Timexu. Vydejme se  v pohodlí domova nacházet elegantní designy nebo modely sportovních charakterů s mnoha funkcemi, kdy jeden z nich může fyzicky nakonec patřit právě Vám nebo někomu z Vašich blízkých.
Timex je, byl a bude populární na celém světě a na ruce jej nosí takové osobnosti jako např. Arnold Schwarzeneger. Hodinky této značky pomáhají sportovcům takřka všech odvětví a profesionálním sportovcům velmi záleží na kvalitě se kterou jdou do závodu o vítězství.
 

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.