Hodinky The One

Pánské hodinky The One (22)
Dámské hodinky The One (22)

Hodinky The One skladem (0)
Hodinky The One v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky The One
Automatické hodinky The One
Quartzové hodinky The One
Hodinky The One se stopkami

Hodinky The One s kovovým páskem
Hodinky The One s koženým páskem
Hodinky The One s kaučukovým páskem
Hodinky The One s plastovým páskem

Titanové hodinky The One
Zlacené či zlaté hodinky The One
Keramické hodinky The One
Kovové (ocelové) hodinky The One

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

 Hodinky The One jsou skutečně něčím zcela jiným, zcela vyjímečným ve světovém hodinářském průmyslu. Už zde nenacházíme klasické ručičkové hodinky nebo hodinky digitální, ale čas zde čteme binární soustavou.

  Hodinky The One jsou hodinky pro mladé odvážné teenagery. Pozitivní myšlení je plné odvahy, radosti a štěstí - jako tanto slogan nám ukazuje cestu k pozitivnímu myšlení a myšlení radosti, tak vše spojené s odvahou má podtext statečnosti a vyjímečnosti. A hodinky The One jsou přesně ty hodinky, které se vymykají standartu, které nejsou pro běžné lidi - tyto hodinky jsou v první řadě vyjádřením názoru pro něco jiného, pro něco, co je praktické (čas) a přitom vyjímečné (design).

  Jak si můžeme všimnout, hodinky se čtou na základě svítících diod - a to třemi základními principi. V prvním principu čteme čas sčítáním minut, u kterých diody svítí. V druhém principu nám diody nahrazují minutovou a vteřinovou ručičku a v třetím principu se setkáváme s binární soustavou.

  Právě luštění času a design je to, co přitahuje mladé lidi k těmto hodinkám. Jejich neokoukanost a extravagantnost, přitom však účelnost a líbivost. Tomuto dal za počátek muž na obrázku - zakladatel The One Anton Kraft.

 

 

 

 

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.