TAG Heuer - Hodinky TAGHeuer

Pánské hodinky TAGHeuer (314)
Dámské hodinky TAGHeuer (154)

Hodinky TAGHeuer skladem (45)
Hodinky TAGHeuer v akci (8)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky TAGHeuer
Automatické hodinky TAGHeuer
Quartzové hodinky TAGHeuer
Hodinky TAGHeuer se stopkami

Hodinky TAGHeuer s kovovým páskem
Hodinky TAGHeuer s koženým páskem
Hodinky TAGHeuer s kaučukovým páskem
Hodinky TAGHeuer s plastovým páskem

Titanové hodinky TAGHeuer
Zlacené či zlaté hodinky TAGHeuer
Keramické hodinky TAGHeuer
Kovové (ocelové) hodinky TAGHeuer

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Naše firma je autorizovaným oficiálním prodejcem značky TAG Heuer a na hodinky poskytujeme záruku 48 měsíců. S oficialitou autorizovaného prodejce a kamenné prodejny s tradicí máte jistotu originálu hodinek. Každé hodinky mají své výrobní nezaměnitelné číslo, které je vedeno v seznamu vyrobených hodinek přímo ve Švýcarsku v TAGHeueru a při elektronické registraci záruční karty je toto číslo potvrzeno datumem prodeje. Toto číslo musí být též napsáno na záruční kartě TAG Heueru. Spolu s jistotou originálu a s tím spojenou vysokou kvalitou hodinek máte jistotu originálu výrobku a oficiálního záručního a pozáručního servisu. Současně však i velmi důležitého servisu informačního, jelikož hodinky této značky si vyžadují svoji úroveň prodeje. Naše firma spolupracuje s oficiálním distributorem značky TAG Heuer pro ČR firmou Racio Consulting - www.hodinky-tagheuer.cz. Naše firma je též registrovaná na hlavních stránkách značky TAGHeuer v sekci Store Locator - www.tagheuer.com.

Hodinky TAG Heuer patří k světové špičce hodinářského průmyslu a klenot této značky na zápěstí umocňuje postavení majitele či majitelky.
 Pánské hodinky TAG Heuer jsou záležitostí vytříbeného vkusu pro kvalitu a sportovní design spojený s funkcemi jedinečnými pro sport tak, jak tato značka skutečně ovládá. Neochvějná popularita tvarů a modelů získává stále více spokojených mužů nosících tuto značku na svém zápěstí.
 Dámské hodinky TAG Heuer svými modely připomínají hodinky pánské, ale jsou pochopitelně menší. A právě velikost hraje základní roli u dámských hodinek - zmenšíme-li pánské hodinky Tag Heuer na dámskou velikost, vychází nám krásné luxusní designy ozdobící každou dámskou ruku na vysoké úrovni.
 Tato značka ztělesňuje stopadesát let hodinářského dědictví zobrazující představivost, přesnost a výkonnost sportovních prestižních modelů tak, jak měla a má odjakživa tato značka ve své DNA. Tato jedna z nejprodejnějších švýcarských značek oplývá převážně sportovními designy s nadstandartními funkcemi a technickými vymoženostmi pro odvětví např. jachtingu či potápění.
 Naše firma spolupracuje s oficiálním distributorem této značky pro českou republiku a díky tomu máte 100% jistotu originálního zboží a zároveň zajištěn záruční i pozáruční servis - firmou Racio Consulting. Hodinky TAG Heuer potřebují následně servis informační - je nutné vědět o takto drahých hodinkách opravdu vše potřebné a my Vám tento informační servis poskytujeme v plné míře.Hodinky TAGHeuer Carrera

 Co odlišuje jednu značku od druhé? Proč Tag Heuer v současném rozpětí představuje linky typu Carrera, TAGHeuer Formula 1, Monako, SLR Chronograph nebo TAGHeuer Grand Carrera? Proč právě Tag Heuer nabízí ve své produkci stroje s přesností na 1/10s, 1/100s a 1/1000s a dokonce na 1/10.000s? Odpověď je jednoduchá - tato značka dělá vyjímečně přesné a spolehlivé hodinky pro měření časových úseků a je to světový specialista na inovace přesnosti.
 Zakladatel Edouard Heuer v roce 1860 otevíra v St. Mier ve Švýcarsku hodinářskou dílnu - ano, tak začíná vůbec první krok této, dnes světové, značky hodinek. Do firmy se zapojují synové Jules-Edouard a Charles Auguste a díky společným genům podnikavosti, inovací, vztah pro maximální přesnost a náklonnost k perfektním sportovním časomírám firma vzkvétá. Heuer hodinky ukazují světu první mechanické chronografy a to roku 1882. Posléze Heuerovi inovují základní mechanické chronografy a vynalézají systém chronografu schopný měřit čas s přesností na 1/100 vteřiny. Firma se rychle rozvíjí a s ní i majetek firmy. Rodina vytváří manažerský tým a výsledkem je jedinečné vedení firmy a celkový vzestup značky na světovém hodinářském poli.
 Heuer byl průkopníkem ve světě chronografů. První náramkový chronograf spatřil světlo světa roku 1914. Korunka byla na pouzdře u číslice 12, čímž se hodinky odlišovaly od ostatních klasických hodinek, které měly korunku u číslice 3. Roku 1916 představuje Heuer první hodinky s přesností stopek na 1/100 s vteřiny nazvané "mikrofotografie". Následně za tímto modelem nastupuje chronograf s názvem "semikrograph", který měří čas s přesností na 1/50 vteřiny pro dva časové úseky. V polovině roku 1960 se stává Heuer společníkem ve skupině zabývající se tajnou výrobou prvních automatických chronografů. Tato skupina se skládá ze tří firem - Breitling, Hamilton a Heuer. Přímá konkurence, která šla stejnou cestou pro první mechanické chronografy, byli švýcarská značka Zenith a japonská značka Seiko. A historie se shoduje, že tento podnik tří značek společně s Heuerm byl první, kdo ukázal automatický chronograf na konferenci v Ženevě a New Yorku dne 3. března 1969. Nejstarší chronografy jsou nazývány "Chrono-Matic", následně od roku 1970 se vyrábí další s názvy Daytona, Montreal, Calculator, Silverstone, Monza a Jarama. Roku 1975 začíná používat Heuer strojek Valjoux 7750 již s chronografem v modelech Kentucky a Pasadena. Dnes již značka Tag Heuer disponuje poměrně širokou paletou kvalitních vlastních strojů, kde za zmínku nejvíce stojý povedený kalibr 1887, který nejen že vyniká velmi slušnou rezervou chodu, ale i nadstandardním počtem kamenů. Značka TAGHeuer je celosvětově uznávaná švýcarská značka spojená s tradicí a inovacemi skutečně převratného rázu. 
 A roku 1985 se stává společníkem firmy Heuer podnik Techniky d´Avant Garde, zkráceně TAG. A od tohoto roku se značka doplňuje o tuto zkratku a nazývá se TAG Heuer. Firma TAG se zabývá výrobou high-tech zboží, jako jsou například keramické turbodmýchadla pro osobní automobily Formule 1. A dne 13.září 1999 TAG Heuer přijímá nabídku společnosti LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton SA, SwF1. Za 15 miliard Eur se stává tato společnost nadpolovičním vlastníkem firmy TAG Heuer.
 TAG Heuer je známost v oblasti hodinek stejně jako například Mercedes v oblasti aut. Limitované edice této značky jsou mnohdy vyprodány předem a na trh se pak dostává pouze pár kusů. Několik typů vlastních strojků včetně tourbillonu odděluje tuto značku od průměrných hodinářských firem. Rozhodnete-li se nosit na svém zápěstí hodinky této značky, můžete se spolehnout na stálý dobrý pocit a upřímnou radost z nošení.

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.