Hodinky Swiss Military by Chrono

Pánské hodinky Swiss Military by Chrono (63)
Dámské hodinky Swiss Military by Chrono (2)

Hodinky Swiss Military by Chrono skladem (13)
Hodinky Swiss Military by Chrono v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Swiss Military by Chrono
Automatické hodinky Swiss Military by Chrono
Quartzové hodinky Swiss Military by Chrono
Hodinky Swiss Military by Chrono se stopkami

Hodinky Swiss Military by Chrono s kovovým páskem
Hodinky Swiss Military by Chrono s koženým páskem
Hodinky Swiss Military by Chrono s kaučukovým páskem
Hodinky Swiss Military by Chrono s plastovým páskem

Titanové hodinky Swiss Military by Chrono
Zlacené či zlaté hodinky Swiss Military by Chrono
Keramické hodinky Swiss Military by Chrono
Kovové (ocelové) hodinky Swiss Military by Chrono

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Hodinky Swiss Military by Chrono jsou hodinky z koncernu Swiss Military vyrábějící opravdu kvalitní švýcarské hodinky. Hodinky mají 60 měsíců záruku. 
  Pánské hodinky Swiss Military by Chrono jsou v kolekcích zastoupeny jak elegantními , tak sportovními vzory. Pánské sportovní modely této značky vynikají opravdu čitelnými chronografy - je to díky dobrým kontrastům barev na číselníkách. A právě díky své optické mohutnosti a přesto lehkosti na zápěstí jsou tyto hodinky tak praktické - jsou totiž dobře sledovatelné a přehledné. Chronograf je zde praktickou záležitostí - na rozdíl od mnohých jiných hodinářských značek, kde chronograf bývá doplňován pro atraktivnost a mužnost daného modelu. Zde se stopky využívají a proto se zde používají kvalitní strojky Ronda nebo Eta - v obou případech swiss made - vyráběné ve Švýcarsku.
 Dámské hodinky Swiss Military by Chrono jsou sportovnějších designů a výrobce zde klade důraz na čitelnost a praktičnost. Chronografy zde nejsou módní záležitostí, nýbrž praktickou a důležitou funkcí. Právě díky velikosti tyto hodinky již pozbývají čitelnosti, avšak srovnáváme-li tyto modely s hodinkami jiných značek, které víceméně vyrábějí dámské hodinky pro eleganci, jsou tyto hodinky ještě čitelné poměrně dobře.
 Švýcarská ocel patřila a patří k nejkvalitnějším na světě - na to, jak je lehká, je velmi tvrdá a díky tomu se tak snadno nepoškrábe a každý výrobek z této oceli si drží svůj tvar a vzhled po opravdu dlouhou dobu. A spojí-li se švýcarská ocel se švýcarskou hodinářskou tradicí a precizností, vychází nám kvalitní hodinky, které mají potenciál opravdu dlouhé životnosti spojenou s přesným spolehlivým časem.
 Výhodou těchto hodinek je jasné logo švýcarského kříže, které je umístěné na číselníku. Tím je již na první pohled zřejmé, že se jedná o švýcary. A toto mluví o prestiži, protože švýcarské hodinky je pojem po dlouhý čas a dnes již snad každý ví, že švýcarské hodinky, to se rovná kvalita a preciznost. Avšak švýcarské hodinky nikdy nebyly levné, jelikož tato kvalita má svojí cenu. A i přes to, že švýcarské hodinky patří k dražším, jsou stále velmi vyhledávané a kdo chce opravdu hodinářskou tradici, kupuje si švýcarské hodinky.


 Hodinky této značky používají nejčastěji quartzové bateriové strojky. Tyto strojky mají vysokou přesnost (0 - 0,5 vteřiny denně) a poměrně dlouhou životnost (cca. 25 let). Jednou za 1,5 - 2 roky je potřeba těmto strojkům dát novou baterii, ale opět záleží, od jaké firmy. Zvolíme-li do hodinek švýcarskou baterii Renata, která se již od výrobce vkládá do většiny švýcarských hodinek, můžeme očekávat delší dobu bezstarostného chodu hodinek. Baterie - napájecí článek hodinek - má svojí kapacitu, která pohání hodinkový strojek a záleží na tom, jakou kapacitu z výroby má a jak dlouho si jí dokáže udržet. proto i do hodinek Swiss Military by Chrono je vhodné používat švýcarské baterie Renata.
 Je to už 25 let, co Chrono AG, skupina výrobců hodinek, vyrábí ty nejjemnější švýcarské hodinky. Hodinky Swiss Military by Chrono jsou dobře známy po celém světě. V tradičním švýcarském designu a příslušné kvalitě zde v osmi modelových řadách nacházíme modely ovlivněné módou i tradicí, klasikou i inovací.
Švýcarští hodináři i zde ukazují svoji preciznost spojenou s nejnovějšími technologiemi povrchových úprav, materiálů a strojků. Iluminiscenční vrstvy nanesené na ručičkách a indexech zaručují slušnou svítivost v noci, kvalitní kožené pásky či kovové náramky dokáží vydržet po mnoho let a v designu nechybí zakomponovaný na první pohled jasně viditelný Švýcarský znak, který jasně dává najevo zemi výrobce.
 Vážený zákazníku, pro Váš spokojený nákup jsou zde ceny nastaveny tak, aby skutečně odpovídaly kvalitě nabízeného zboží. U každých jednotlivých hodinek se zde můžete individuálně ptát na dobu dodání hodinek a na lepší cenu.
 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.