Hodinky Suunto

Pánské hodinky Suunto (2)
Dámské hodinky Suunto (2)

Hodinky Suunto skladem (2)
Hodinky Suunto v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Suunto
Automatické hodinky Suunto
Quartzové hodinky Suunto
Hodinky Suunto se stopkami

Hodinky Suunto s kovovým páskem
Hodinky Suunto s koženým páskem
Hodinky Suunto s kaučukovým páskem
Hodinky Suunto s plastovým páskem

Titanové hodinky Suunto
Zlacené či zlaté hodinky Suunto
Keramické hodinky Suunto
Kovové (ocelové) hodinky Suunto

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Naše firma je autorizovaným oficiálním prodejcem hodinek Suunto. Díky tomu máte jistotu originálu hodinek. Spolu s jistotou originálu a s tím spojenou vysokou kvalitou hodinek máte jistotu oficiálního záručního a pozáručního servisu. Současně však i velmi důležitého servisu informačního, jelikož hodinky této značky si vyžadují svoji úroveň prodeje. Naše firma spolupracuje s oficiálním distributorem hodinek Suunto pro Českou republiku firmou Fin Sub. Naše firma je vedená v sekci Prodejci na oficiálních stránkách této firmy www.suunto.cz.

Hodinky Suunto spatřili světlo světa teprve nedávno a tato značka defakto reagovala na poptávku potenciálních zákazníků. 
 Pánské hodinky Suunto se vyrábějí ve dvou základních řadách pro dokonalé vykrytí požadavků outdoorových nadšenců a skutečných zapálených sportovců. Ndstandardní funkce pro sportovce jsou opravdovými pomocníky, vždyť hodinky Vám dokáží naplánovat celý tréning a doslova v něm trénovat s Vámi a kontrolovat kvalitu Vašeho tréningu. 
 Dámské hodinky Suunto oplývají sportovními designy sportovních a outdoorových funkcí hodící se každé ženě, která chodí ráda do přírody nebo ráda sportuje. I zde máme stejné funkce, jako u pánských modelů - tréning dokáže být řízen tímto náramkovým počítačem opravdu důsledně pro ty nejlepší výsledky. 
 SUUNTO vynalezlo během své doby měřící přístroj, který je natolik přesný a spolehlivý, že jím jsou kalibrovány všechny přístroje Suunto. Díky tomu je kvalita Suunta položená vysoko nad evropským standardem.Tato Finská firma započala s výrobou prvních kompasů již kolem roku 1930, kdy nadaný sportovec Tuomas Vohlonen nebyl spokojený s dosavadními měřícími přístroji - přesněji řečeno kompasy - a rozhodl se, že to změní. Přišel na poměrně jednoduchou, zato velmi účinnou věc - když  meziprostor, kde je střelka kompasu, naplní tekutinou, střelka přestává nepravidelně kmitat a ustálí se pro přesné ukázání směru. Hodinky Suunto přišly na řadu po poměrně dlouhé cestě vývojů a ještě donedávna se jim neříkalo hodinky, nýbrž outdoorové počítače. Dnes však doba dozrála a náramkové počítače se již vedle názvu "počítač" začínají nazývat hodinky Suunto.

Firma nabírá obrátky a vyvíjí nové a nové zařízení, které v hodinkách měří tep, měří hloubky ve vodě, výšky na horách a dnes již v outdoorových hodinkách tolik žádaný barometr - předpověď počasí. Přes všechny vymoženosti pro sportovce a turisty se však firma Suunto specializovala vždy na prvním místě na potápěčské přístroje. Proto také všechny hodinky Suunto jsou vodotěsné hloubkově a to na ponor až do 30 metrů hloubky.
Kvalita je a bylo vždy to první, na co firma Suunto dbala především. Získala za to několik ocenění, včetně ISA 9001. Právě spolehlivost a jistota spolehnout se na přístroj je velmi důležité pro potápěče, který se prakticky řídí pokyny těchto potápěčských přístrojů. Každý díl je prověřen pečlivou výstupní kontrolou. Suunt, jak již bylo zmíněno výše, se ponejvíce zaměřuje na instrumenty na potápění - jako první si dokáží potápěči s hodinkama Suunto nastavit dekompresi. I do oděvů (přesněji řečeno bund) do přírody Suunto zasahuje poměrně slušně - vynalezlo oblek odolný proti vodě do přírody a na jachtaření. Designově byl natolik povedený, že za něj dostala tato outdoorová finská značka velmi prestižní mezinárodní ocenění. 

 

Stálá důslednost

SUUNTO však neusíná a své výrobky neustále zkouší. Nejlepší takové zkoušky jsou individuálně, kdy poměrně často odebírají namátkou ze série hodinek vždy jedny a s hodinkama se provádí maximální povolené zatížení. Jsou též skupiny potápěčů na celém světě, kteří stále kontrolují nové produkty této finské společnosti. Tyto zkoušky se provádí ve vodní nádrži, jakési komoře. Každé hodinky mají své výrobní číslo, stejně jako každá lepší hodinářská světová značka.
 

Toto jsou pouze některé příklady extrémní pečlivosti, s kterou SUUNTO přistupuje k výrobě svých potápěčských počítačů. Suunto hodinky jsou tu pro všechny aktivní zapálené sportovce a outdoorové nadšence. Pro Vaši spokojenost je zde poskytnuta sleva na všechny modely - 5%.
 

 

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.