Hodinky Storm

Pánské hodinky Storm (193)
Dámské hodinky Storm (305)

Hodinky Storm skladem (58)
Hodinky Storm v akci (3)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Storm
Automatické hodinky Storm
Quartzové hodinky Storm
Hodinky Storm se stopkami

Hodinky Storm s kovovým páskem
Hodinky Storm s koženým páskem
Hodinky Storm s kaučukovým páskem
Hodinky Storm s plastovým páskem

Titanové hodinky Storm
Zlacené či zlaté hodinky Storm
Keramické hodinky Storm
Kovové (ocelové) hodinky Storm

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Logo hodinky StormHodinky Storm jsou odjakživa brány jako něco jiného než standart, něco neobvyklého, extravagantního. A skutečně je tomu tak a díky tomu jsou jak nové, tak i starší modely stále žádané a na ruce vypadají stejně dobře. Extravagantní hodinky jsou totiž záležitosti osobního vkusu - a ten má každý jiný.
 Pánské hodinky Storm jsou masivnějších designů ukazující svoji typickou neochvějnou výstřednost takřka v každém detailu. Díky tomu jsou na ruce prostě nepřehlédnutelné a zvýrazní takto každého muže. Vždyť hodinky Storm jsou právě fashion značkou, která tvoří hodinky s designama pro ty muže, kteří nechtějí zapadat do řady standartu a průměru. Velikost je hlavním prvkem pánských Stormů - právě velikost hodinek upoutá každého na první pohled.
 Dámské hodinky Storm oplývají takřka všemi různými barvami a tvary podporující typický design této módní anglické značky spojené s pojmem extravagantní. A spolu s barvami a designy jdou ruku v ruce i různé atypy, které činí hodinky Storm originálními. Jaká mladá dívka či žena by neznala hodinky Storm. Vždyť Stormy jsou přesný opak usedlosti a na ruce mladých žen jsou zdobným módním doplňkem. Ano - Stormy jsou převážně dámskou záležitostí a ženy to umí ohodnotit. Výstřednost jasných, až křiklavých barev a specifičnost tvarů pouzder uchvacuje zákaznice na celém světě. Také modelovost se mění poměrně rychle - každým rokem ukazuje Storm nové a nové krásné modely.
   Storm - v doslovným překladu "bouře". A tak tomu i designově je. Žádný z modelů této značky nekopíruje jiné hodinky jiných značek. Tato značka má své designérské studio a své vlastní designy plné vášně a energie. "Stormy", jak se těmto hodinkám mezi mladými lidmi říká, byly jedny z prvních moderních hodinek v České republice. Najednou se zde objevily odvážné designy z Anglie a během krátké doby si získaly oblibu u mladých zákazníků. Výrazné kombinace leštěné oceli náramků a pouzder v kombinaci s číselníkama jasných modrých čí červených barev propůjčovaly Stormům jejich osobitý moderní styl. 
 Storm hodinky se dnes prodávají ve více než 45 zemích světa, včetně Austrálie. Tyto inovativní hodinky oslovují stále velkou klietelu mladých lidí, nápaditost a energie čiší z každého modelu a díky tomu je popularita značky stále v kurzu. A i cenově je na tom značka Storm dobře - hodinky se pohybují v přijatelných cenách tak, aby si každý, kdo chce nosit na svém zápěstí Stormy, mohl hodinky pořídit. Je samozřejmostí, že i kvalita Stormů odpovídá vysokému měřítku. Hodinky jsou osazovány ve většině případech kvalitními strijky japonské výroby Myiota Citizen. Tyto strojky jsou vyzkoušené a prověřené časem nejednou prestižní značkou, která též těmito strojky osazuje své hodinky. Japonské Myioty jsou velmi přesné a konstrukčně jsou sestveny tak, aby měly dlouhou qa bezporuchovou životnost. Skutečně - do hodinek stačí jednou za cca. 2 roky vyměnit baterii a hodinky jdou pořád dál. Sklíčka se do Stormů povětšinou osazují minerální. Minerální sklíčka jsou tvrdá, nikoliv však nepoškrabatelná. Výhodou minerálních sklíček je však podstatně nižší pořizovací cena naž právě nepoškrabatelných safírových. A to je u této značky důležité, jelikož detail designu celých hodinek mnohdy tvoří právě atypické sklo, které je výrobně drahé. A nutno podotknout, že jsou ještě sklíčka podbarvená pro hezčí efekt číselníku. 
 Materiály pouzder jsou nejčastěji volené tvrdé pro dlouhou životnost hodinek. Proto zde vítězí tvrdá ocel, která je dobře odolná i vůži poškrábání. Ocel se dá dobře povrchově upravovat a tato vlastnost Stormu vyhovuje - máme zde kombinace vysokého lesku s matovanou ocelí, broušené oceli s pískovanou atd. Leštěná ocel je pohledově stejná, jako leštěný titanium, bílé zlato nebo drahá platina. Ocel je celkově nejpoužívanější materiál pro výrobu pouzder v hodinářském průmyslu. Pásky mají nejčastěji Stormy opět ocelové, v tomto případě přesněji řečeno kovové tahy. Mnohdu jsou tahy plastické či jinak vybrušované právě pro originalitu daného modelu. A vedle kovových tahů používá tato anglická značka samozřejmě i pásky kožené, plastové či kaučukové.
 Co se týče vodotěsnosti, většina modelů nejsou vodotěsné. Pokud tomu masivita hodinek vyloženě nenapovídá, Stormy jsou povětšinou vlhkotěsné, což na denní běžné nošení úplně stačí. Stormy jsou hodinky odpovídající modernímu šperku a proto zde není kladen z výroby důraz na nárazuodolnost a vodotěsnost. S hodinkama Storm je potřeba zacházet jako se šperkem.
 Hodinky Storm jsou u mladých lidí pojmem spojeným s kreativností a odvážným designem, díky kterému jsou opravdu líbivé. Většinu hodinek jsou v leštěné nebo matované oceli, která je stále moderní. K tomu Storm velmi často volí křiklavé výrazné barvy - nejčastěji číselníků, které umocní daný design pro hodinky a z hodinek se stává originální šperk.

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.