Sháníte hodinky?

 Vážený zákazníku,
 
 sháníte-li hodinky, máte-li představu o hodinkách a nemůžete je nikde najít, obraťte se s klidem na mně - pokusím se s Vámi hodinky najít. Ať už hledáte hodinky pro golf, pro velmi hluboké potápění, pro yachting, pro vysokohorské výšlapy apod., napište nebo zavolejte mi a budemem spolu hledat hodinky i mezi značkami, které namám na tomto internetovém obchodě. Budeme hledat hodinky v co nejlepší ceně s co nejpřesnějšími funkcemi pro účel, který hledáte a vlastně chcete.

Můj mail: hodinky@tovys.cz

 

Hodinky jako investice
Hodinky je jedna z mála investicí, kde je spojeno užívání věci s udržující se nebo zvyšující se cenou. Jedná se samozřejmě o luxusní značky osazené automatickými strojky a ve většině případech jde o limitované edice. A takovýto klenot, mnohdy opatřený navíc pouzdrem z drahého kovu, je ozdobou, zároveň prezentací a zároveň investicí pro svého majitele nebo majitelku. A pak je potěšující a příjemné podívat se na své zápěstí kolik je hodin, ač čas zde již není to podstatné. 
 Značkové hodinky nejsou top pro investice, ač se jedná o majetek dlouhodobého užívání. Samozřejmě existují komodity neméně lukrativní, kde se dá investovat jako např. diamanty, akcie či cenné papíry. Značkové hodinky je investice aktivní, která je vidět a kterou nosíte na svém zápěstí. A to Vám dělá radost, protože čas sledujete každý den několikrát denně.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.