Hodinky Roamer Swiss

Pánské hodinky Roamer Swiss (76)
Dámské hodinky Roamer Swiss (54)

Hodinky Roamer Swiss skladem (1)
Hodinky Roamer Swiss v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Roamer Swiss
Automatické hodinky Roamer Swiss
Quartzové hodinky Roamer Swiss
Hodinky Roamer Swiss se stopkami

Hodinky Roamer Swiss s kovovým páskem
Hodinky Roamer Swiss s koženým páskem
Hodinky Roamer Swiss s kaučukovým páskem
Hodinky Roamer Swiss s plastovým páskem

Titanové hodinky Roamer Swiss
Zlacené či zlaté hodinky Roamer Swiss
Keramické hodinky Roamer Swiss
Kovové (ocelové) hodinky Roamer Swiss

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Logo hodinek RoamerHodinky Roamer zaujímají na světovém trhu s časomírou již od roku 1888. Co se týče tradice, zcela jistě se může srovnávat se značkami veřejností známějšími.
 Pánské hodinky Roamer se vyrábí převážné elegantních precizních designů. Pánové si zde přijdou na své i ve zlacených modelech.
 Dámské hodinky Roamer stělesňují ladnost snoubenou s nadčasovostí. Roamer na zápěstí znamená podpora společenské etikety.
 Podíváme-li se do historie této švýcarské firmy, tak firmu založil Fritz Meyer právě v letech rozkvětu hodinářských firem v městečku Solothurn. Firma měla na svém počátku šest zaměstnanců a v tu dobu patřila mezi jednu z nejmenších firem na výrobu hodinek ve Švýcarsku. V roce 1904 se firma přejmenovala na Meyer & Stüdeli díky spojení s hodinářem Johann Studeli a v tento čas se začaly vyrábět hodinky MST s mechanickými strojky vlastní výroby, které vynikaly vysokou přesností. A těmito hodinkami si firma vybudovala silné jméno. Roku 1923 vyrábí firma již milión hodinek ročně a začíná vyrábět vlastní pouzdra tak, aby byla méně a méně závislá na dodavatelích.
 V letech 1932 - 1940 zaměstnává Roamer 1.200 zaměstnanců a má již svoji výrobní linku. Vylepšuje voděodolnost pouzder, zjednodušuje servisní postupy a zpřísňuje výstupní kontroly. Některé z těchto pracovních inovací si nechává patentovat. Společnost Roamer Watch Factory 50 let AgoThe v roce 1945 otevřela kancelář v New Yorku. Rokem 1952 se stává oficiální název firmy Roamer Watch Co. SA. Roku 1955 vyrábí firma první Roamery s nadstandardní voděodolností a celkovou nárazuvzdorností. Toto pouzdro získalo světovou reputaci pro výjimečnou odolnost a vodotěsnost. Název řady byl Antifibio. Rokem 1972 začíná prodávat Roamer první quartzové hodinky. Roku 2003 se značka Roamer posouvá do úrovně prestižních hodinářských značek. V současné době prodává Roamer své produkty ve více než 70ti zemích.  Roamer Watch Co je členem Federace švýcarského hodinářského průmyslu FH. Spojené státy, který je vidět, mají obrovský potenciál pro firmy nabízející tradiční švýcarské hodinky s takovými působivými cenami v poměru ke špičkové kvalitě. Američtí milovníci hodinek jsou nadšeni a vítají působení tradičních švýcarských firem na světovém trhu. A Roamer mezi tyto firmy dozajista patří.

Hodinky Roamer na koženém pásku

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.