Hodinky Raymond Weil

Pánské hodinky Raymond Weil (232)
Dámské hodinky Raymond Weil (158)

Hodinky Raymond Weil skladem (26)
Hodinky Raymond Weil v akci (33)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Raymond Weil
Automatické hodinky Raymond Weil
Quartzové hodinky Raymond Weil
Hodinky Raymond Weil se stopkami

Hodinky Raymond Weil s kovovým páskem
Hodinky Raymond Weil s koženým páskem
Hodinky Raymond Weil s kaučukovým páskem
Hodinky Raymond Weil s plastovým páskem

Titanové hodinky Raymond Weil
Zlacené či zlaté hodinky Raymond Weil
Keramické hodinky Raymond Weil
Kovové (ocelové) hodinky Raymond Weil

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Naše firma odebírá hodinky od autorizovaného oficiálního prodejce pro Českou republiku firmy Racio Consulting. Jsme vedení na hlavních stránkách www.raymondweil.com v sekci Store Locator a na stránkách oficiálního velkoobchodu pro ČR firmy Racio www.hodinky-raymondweil.cz v sekci Autorizovaní Prodejci. Díky tomu máte jistotu originálu hodinek. Každé hodinky mají své výrobní nezaměnitelné číslo, které je vedeno v seznamu vyrobených hodinek přímo ve Švýcarsku v Raymond Weilu. Toto číslo musí být též napsáno na záruční kartě Raymond Weil. Spolu s jistotou originálu a s tím spojenou vysokou kvalitou hodinek máte jistotu oficiálního záručního a pozáručního servisu. Současně však i velmi důležitého servisu informačního, jelikož hodinky této značky si vyžadují svoji úroveň prodeje.

Logo Raymond WeilHodinky Raymond Weil mají svoji váhu v hodinářském průmyslu  od roku 1976.
 Pánské hodinky Raymond Weil mají svůj osobitý společenský styl, který je nezaměnitelný. Ladnost designů, hladkých lunet a jemných pásků propůjčuje každému modelu eleganci nejvyššího kalibru.
 Dámské hodinky Raymond Weil jsou vždy ve šperkovém stylu a dáma, která se rozhodla vlastnit tyto hodinky již nemusí shánět jiné šperky.  Propracovanost a cit pro precizní výrobek zde můžeme cítit opravdu v každém modelu těchto vyjímečných švýcarských hodinek. Raymond Weil vyrábí jak hodinky základních cenových hladin, tak hodinky luxusní ve zlatých pouzdrech osázených čistými brilianty, které jsou již vysloveně prestižní záležitostí.  

Automatické chronografy Raymond Weil
Tato luxusní značka si získala za poměrně krátký čas oblibu u tisíců náročných zákazníků na celém světě. Právě roku 1976, kdy se neobchodovalo zrovna nejlehčeji, přichází pan Raymond Weil s novou značkou nesoucí jeho jméno. Hodinky této značky nabírají jiný směr, novou koncepci a nový design. Hodinky jsou základních prioritních hodnot - jsou estetické a rychle se přizpůsobují momentální módě, momentálním požadavkům. Cenová hladina byla vyšší - jak už to v krizi bývá, lidí, kteří chtějí utratit peníze za kvalitní věc, se příliž netýká. Roku 1982 se do vlastnictví podniku zapojuje i syn Olivier Bernheim a modernizuje výrobu hodinek. Jeho přítomnost posiluje firmu jako rodinný podnik a zesiluje i konkurenčně schopnost firmy.
 Ukázkovým příkladem kulturních vlivů na modelovost a vývoj značky je kolekce Amadeus, pojmenované po klasickém rakouském skladateli Mozartovi. A podíváme-li se detailně na modely hodinek Raymond Weil, můžeme zde cítit právě podtext propracované elegance, jako kdyby se návrháři nechávali inspirovat uměním starých známých mistrů. Kvalitní krása, za kterou stojí inspirovanost a talent, totiž nemění svojí hodnotu a nezáleží na jejím stáří. Naopak lze poměrně úspěšně konstatovat, že stářím cena takovýchto uměleckých děl stoupá.
 Roku 1986 ukazuje tato prestižní značka na svět ultra tenké hodinky měřící na výšku pouhých 1,2 mm. Dalším vkusně rafinovaným inovátorským krokem je kolekce Traviata, která otřásla designy hodinek světového trhu. A roku 1990 přichází kolekce velmi ladných a jemných hodinek jak pro muže, tak pro ženy s názvem Parsifal. A takto můžeme pokračovat až dodnes - zkrátka Raymond Weil je značka kreativnosti a vkusu.
 A rokem 1995 přichází na trh kolekce plná půvabu a klasiky s názvem Tango, kde se snoubí kulaté a obdélníkové tvary s důmyslnou elegancí a estetikou. A téměř současně přichází na světový trh kolekce Toccata, která vyniká kombinacemi stříbrné oceli a silného zlacení 18ti karátovým zlatem. Tyto umělecká hodinářská díla jsou v mnoha případech osazována drahými kameny. Jediná nevýhoda je snad v pouhé 30 metrové vodotěsnosti, která se však u takto elegantních společenských hodinek dá tolerovat. Modely hodinek jsou inspirovány odvážnou přírodou - pouzdra tvarů tygřího oka, není vyjímkou rytina tvarů majestátní labutě, ryby či opice. Baroknímu stylu potom dodává punc kvality krásná kůže.
 Modelová řada Parsifal, jedna z nejoblíbenějších modelových řad Raymond Weilu, ukazuje společně s velkým datumem též na číselníku rezervu chodu - týka se to samozřejmě hodinek se samonátahem. 
 Don Giovanni Cosi - hodinky další řady, které jsou víceméně unisexové. Mohou je nosit jak dámy, tak pánvé. Designy této řady jsou totiž velmi vyráběné s precizní jemností, která jde ruku v ruce s moderní elegancí.
 Jeden z patentů, který si tato značka připisuje k dobru, je snadná výměna řemínku, kterou si může provést sám zákazník. 
  Luxus této značky nespočívá, tak jak u většiny švýcarských značek, v tradici, ale v jejím postavení, kterou si za poměrně krátký čas vydobila na světovém trhu.

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.