Hodinky Puma

Pánské hodinky Puma (22)
Dámské hodinky Puma (15)

Hodinky Puma skladem (30)
Hodinky Puma v akci (30)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Puma
Automatické hodinky Puma
Quartzové hodinky Puma
Hodinky Puma se stopkami

Hodinky Puma s kovovým páskem
Hodinky Puma s koženým páskem
Hodinky Puma s kaučukovým páskem
Hodinky Puma s plastovým páskem

Titanové hodinky Puma
Zlacené či zlaté hodinky Puma
Keramické hodinky Puma
Kovové (ocelové) hodinky Puma

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Logo PumaHodinky Puma vynikají svými precizními sportovními designy. Výborná cena s prvotřídní kvalitou řadí hodinky Puma mezi velmi žádané zboží.
 Většina z nás zcela určitě zná světoznámou značku víceméně sportovních oděvů Puma.
 Pánské hodinky Puma jsou dobře známy svými odvážnými líbivými modely padnoucí na každé pánské zápěstí. Sportovci jsou Puma hodinky vyhledávaným artiklem pro jejich kombinace funkcí využitelnými a často používanými při sportovních aktivitách. Díky tomu jsou velmi žádané a mezi sportovci muži oblíbené. 
 Dámské hodinky Puma oplývají fashion designy sladěné s moderností dané doby ve stálém podtextu originality světoznámé značky Puma. S Pumami se stává každá žena sportovnější, aktivnější.Známost této značky se dá směle přirovnat např. k Adidasu nebo značce Nike. Puma je symbolem kreativních designů plných originálních nápadů. Sportovní oděvy Puma nosí miliony lidí na celém světě - obdobně na tom budou i hodinky.
 Z hodinářského hlediska jsou hodinky Puma zboží na úrovni hodinek Casio. Puma hodinky používají japonské strojky Citizen značky Myiota, které jsou známy svojí spolehlivostí a přesností. V digitálních hodinkách jsou použity elektronické strojky, které jsou identické s elektronickými strojky používaných v Timexech, Casiích, Seedách atd. A právě sportovními nadstandartními funkcemi Puma se svými modely vyniká. Mezičasy, měření tepu, měření stopkami na přesnost setin vteřin - toto jsou funkce, které lze využít  a z hodinek se stává pomocník majitele či majitelky. Sklíčka jsou používána nejčstěji křemíková nebo plastová - křemík je tvrdý a odolává poškrábání při běžném nošení, plast je zase pružný. Pouzdra hodinek jsou vyráběné buď z ušlechtilé nerez oceli, která může být povrchově upravovaná nebo z kvalitního plastu, který skvěle odolává vodě a nárazům. Pásky a řemínky mají hodinky Puma snadno vyměňovatelné a snadno dostupné jako náhradní díl a i zde je nejčastěji upřednostňována kůže u elegantněsportovních modelů a voděodolný plast u sportovních modelů. Kaučuk není příliž používán, textil minimálně. Plast je cenově příjemný i na pozdější výměnu, která je po čase nutná i u kožených řemínků. Kůže je samozřejmě dražší.
 Značka Puma je dobře známa i jako sponzor - především sponzor fotbalu. Znak pumy ve výskoku se objevuje téměř všude tam, kde zní slovo fotbal. Právě puma ve výskoku symbolizuje dravost a zároveň nádhernou eleganci v přírodě tak krásné šelmy.

Módní hodinky Puma

 Hodinky Puma vyniknou na každém zápěstí díky svým nápaditým designům a ač mnohdy křiklavým, tak sladěným barvám. I křiklavé barvy se dají sladit do krásných sportovních designů a modely této značky jsou toho názorným příkladem. Z hodinek přímo čiší život, radost ze života, z pohybu, ze sportu. Styl modelů je směřován pro mladé aktivní lidi lifestylu a sportovních fashion tvarů. Digitální hodinky nám spolu s časem zobrazují datum a stopky, nacházíme zde hodinky na měření tepu vyšší úrovně - s hrudním pásem, stopky s měřením mezičasů atd. Analogové - ručičkové hodinky se mnohdy vkusně kombinují s chronografem.  Strojky jsou používány nejčastější v hodinářském průmyslu používané - japonské Myioty, které jsou léty vyzkoušené a vkládají se též do značek Jacques Lemans, Festina či Guess.  Puma hodinky nepotřebují slevy - cena je zde dána a plně odpovídá kvalitě a žádanosti značky.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.