Hodinky Police

Šperky Police (39)

Pánské hodinky Police (394)
Dámské hodinky Police (199)

Hodinky Police skladem (144)
Hodinky Police v akci (16)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Police
Automatické hodinky Police
Quartzové hodinky Police
Hodinky Police se stopkami

Hodinky Police s kovovým páskem
Hodinky Police s koženým páskem
Hodinky Police s kaučukovým páskem
Hodinky Police s plastovým páskem

Titanové hodinky Police
Zlacené či zlaté hodinky Police
Keramické hodinky Police
Kovové (ocelové) hodinky Police

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Naše firma je autorizovaným oficiálním prodejcem hodinek Police. Díky tomu máte jistotu originálu hodinek. Spolu s jistotou originálu a s tím spojenou vysokou kvalitou hodinek máte jistotu oficiálního záručního a pozáručního servisu. Současně však i velmi důležitého servisu informačního, jelikož hodinky této značky si vyžadují svoji úroveň prodeje. Naše firma spolupracuje s oficiálním distributorem hodinek Police pro Českou republiku firmou Gold Time. Naše firma je vedená v sekci Obchody na oficiálních stránkách této firmy www.goldtime.cz.

Logo PoliceGeorge Clooney, Bruce Willis, David Beckham, Antonio Banderas - netřeba představovat. Potřeba však říci, že tyto hvězdy propůjčily své tváře světové módní značce Police, která zaznamenává v posledních letech prudký vzestup na uměleckomoderním poli. 
 Pánské hodinky Police dominují svými masivněelegantními vzory, které na pánském zápěstí vždy vyniknou nejen svými barvami, ale také svým originálním provedením. 
 Dámské hodinky Police jsou také větších rozměrů, protože Police razí styl, kdy hodinky mají být na malém zápěstí ženy vidět a toto zápěstí mají moderně až výstředně zdobit.
 Pojďme se tedy podívat na kolekci této značky - věříme, že i pro Vás se zde najde ten pravý model, který Vás zaujme designem  i cenou a bude tak zaslouženě zdobit Vaše zápěstí. Najdete-li vyšší cenu než nabízíme na našem webu, můžete využít odkaz pod cenou, který je u každých hodinek a je nazván Dotaz na nižší cenu. "Polísy", jak se logo těchto hodinek čte, můžete poté zakoupit za opravdu příjemné peníze. 
 Prodejnost hodinek Police je opravdu slušná a není se čemu divit - každá nová kolekce, která se mění 1x do roka, má v sobě unikátní modely, které doslova padnou do oka. A pak už stačí jenom chtít a hodinky můžou být Vaše!                                                                        
Pánské hodinky Police
 Hodinky Police se vyrábějí v nerez oceli jak v základní stříbrné barvě oceli, tak v mnoha barevných moderních odstínech. Tímto vychází Police vstříc moderním ženám a mužům - být nevšední, být jiný - jinou. 
  Ukázat svůj názor, vyjádřit ho ve stylu hodinek, šperků, oděvů atd.- ukázat svoje image, své myšlení. Mít odvahu a nebát se zdravé moderní výstřednosti. A hodinky Police jsou jednoznačně zdravě výstřední, moderní. Police hodinky jsou zkrátka jiné.
 Originalita šperků a hodinek jde ruku v ruce s kvalitou pásků, pouzder a strojků - i zde máme velmi kvalitní strojky Citizen. Hodinky Police jsou módním trendem, který osloví každého mladého člověka. Hodinky Police vyjadřují styl Vaší osobnosti.
  Jak už bylo zde psáno o kvalitě hodinek Police, vyrábějí se z nejpoužívanějšího materiálu dnes - ušlechtilé nerez oceli. Tato ocel je speciální a lze ji nazývat ušlechtilou. Je zbavená všech negativních kovů a proto je na zápěstí velmi příjemná, nezabarvuje se stářím ani nijak negativně nereaguje. Police hodinky nejčastěji tuto ocel matují nebo leští do vysokého elegantního lesku. Leštěná ocel má naprosto stejný odstín, jako leštěný titan či leštěná platina. Věčně moderní stříbrný odstín, který se hodi prakticky ke všemu. V některých případech Police upravuje odstíny pouzder na elegantní černou nebo sportovní modrou. Tyto odstíny se vyrábějí systémem PVD, kterým povrchově upravují hodinky i švýcarské značky. Tento způsob povrchové úpravy je velmi tvrdý a na hodinkách drží opravdu velmi dlouho. Povrchové úpravy zlacením hodinky Police příliž nevyužívají a když, tak silnou mikronáž nebo opět PVD. Pouzdra jsou velice dobře utěsněná a poctivě uzavřená. Pečlivě utěsněné pouzdro zvyšuje podstatně životnost stroje a zmenšuje odběr baterie - "bezprašné vakuum" je ideální prostředí pro správnou funkci hodinkového strojku.
 Nutno ale podotknout, že i strojky používají hodinky Police výborné - jsou to strojky japonské výroby Citizen Myiota, které mají svoji přednost ve své spolehlivosti a přesnosti. Těmito strojky osazují hodinky světoznámé značky vysloveně hodinářských značek, kteří si typy strojků pečlivě vybírají. I řemínky na hodinkách jsou používány velmi kvalitní - ve většině případech jde o pravou kůži, která při denním nošení vydrží 4 - 5 let. Kůže je zesílená a pečlivě prošitá. Též výměna koženého pásku je snadná a výměnu provedou v každém lepším hodinářství.
 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.