Hodinky Omega

Pánské hodinky Omega (63)
Dámské hodinky Omega (15)

Hodinky Omega skladem (0)
Hodinky Omega v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Omega
Automatické hodinky Omega
Quartzové hodinky Omega
Hodinky Omega se stopkami

Hodinky Omega s kovovým páskem
Hodinky Omega s koženým páskem
Hodinky Omega s kaučukovým páskem
Hodinky Omega s plastovým páskem

Titanové hodinky Omega
Zlacené či zlaté hodinky Omega
Keramické hodinky Omega
Kovové (ocelové) hodinky Omega

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)


Hodinky Omega jsou celosvětovým lídrem v měření časových úseků v oblasti sportu a hodinářský um zde potvrzuje její vysoké postavení v tomto odvětví. Tato švýcarská značka je stále velmi aktivní v průkopnických inovacích mechanických strojků a komplikací. Omegy pomohly objevovat Měsíc, dokázaly zdolávat hlubiny oceanů a měřily čas nejvýznamějších sportovních světových akcí.
Pánské hodinky Omega
 Pojďme se ale na úvodu podívat na historii této jedné z nejznámějších hodinářských značek světa. Ta se začala psát roku 1848, kdy ještě třadvacetiletý Louis Brandt otevírá dílnu na výrobu kapesních hodinek, které v té době byly dostupné prakticky pro každého. Stalo se tak ve švýcarském La-Chaux-de-Fonds, kolébkou hodinářského řemesla v této zemi. Roku 1894 přebírají firmu Louis-Paul A Cézar Brandtovi a vynalézají hodinky "Omega 17" - tento model získal takovou slávu a oblibu u zákazníků, že se Brandtovi rozhodli pojmenova svoji firmu Omega. A již za dvacet let se stává Omega největším švýcarským výrobcem hodinek s šestisty zaměstnanci. Nutno podotknout, že v tento čas vyrábí Louis Brandt něco kolem sta tisíc hodinek za rok. Omega dodává jako oficiální dodavatel hodinek Britskému královskému letectvu. V roce 1932 poprvé měří Omega čas na Olympijských hrách a v roce 1965 se stávají Speedmastery Chronography po přísném testování oficiální časomíra vesmírného programu NASA. A čtyři roky nato kosmonaut Neil Amstrong kráčí po Měsíci právě s těmito hodinkami. Hodinky se osvědčily a tím získává Omega na stále větší známosti a popularitě. Roku 1993 přichází Omega na trh s vodotěsnýma hodinkama Seamaster Professional Chronograph, které byly sestrojeny pro ponor až 300 metrů hloubky. A rokem 1999 se začínají vyrábět první série hodinek osazených Co-Axiálem.
Dámské hodinky Omega
 Podíváme-li se ale ještě o krok zpět, největší úspěch slaví Omega v sedmdesátých letech 20. století, kdy Paul-Emile Brandt udělal z hodinek Omega třetí nejprodávanější značku hodinek na světě. Dnes je Omega opravdu známá, její designy nadchly a uchvátily milióny zákazníků na celém světě. A tuto značku hodinek můžeme vidět na ruke George Cloonyho, Pierce Brosnana, Willa Smithe a nebo Cindy Crawford či Nicole Kidman.
 Hodinky nosící logo Omega znamenají prestiž na rukou majitele či majitelky. Už samotné logo naznačuje vysokou úroveň umocněnou opravdu kvalitními výrobky po hodinářské stránce. Omega stále inovuje a nechává o sobě na světovém hodinářském poli vědět. Její stroje doplněné chronometry a coaxiálem patří mezi jedny z nejlepších a nejpřesnějších hodinkových strojků na světě. I přes to, že je Omega členem Swatch Groupu, má svojí cestu - cestu své osobní značky, svého osobního přístupu a ega, které je v tomto směru nezaměnitelné. Omega je svá, je originální, je jiná. Zaslouží si být tam, kde je, protože hodinky této značky vždy dávaly svým zákazníkům pocit luxusu a kvality v reálném světě hodinek. 
 Pánské hodinky Omega jsou rozhodně prestižní záležitostí se vším všudy - na svého majitele tento hodinářský skvost prozradí, že to myslí s hodinkama vážně a invastice do hodinek je pro něj důležitá. Hodinky Omega je přesně ta úroveň hodinek, která promlouvá ku prospěchu majitele. Omega Seamaster se objevuje na zápěstí např. Jamese Bonda. Značka Omega vyrábí pro muže jak vysoce elegantní hodinky do společnosti, tak opravdu kvalitní hodinky pro sportovní vyžití s mnoha funkcemi pro sport využitelných. Omega splňuje požadavky náročných klientů a svojí kvalitou své klienty o tomto pevně přesvědčuje.
 Dámské hodinky Omega mají vtělenou lehkost a eleganci v každém detailu tohoto značkového šperku. Obzvlášť vydařené jsou hodinky modelové řady Constellation, kde se snoubí vyložená elegance s diamanty vysoké kvality nebo zlaté pouzdra či náramky v kombinaci s ušlechtilou ocelí nejvyšší kvality. Top modelka Cindy Crawford je tváří dámských hodinek Omega Constellation - Omega hodinky jsou luxusním šperkem jak provedením, tak svou prestiží danou značkou.
 Omegy, co se týče známosti hodinářských značek, patří jednoznačně k nejzvučnějším jménům v hodinkovém průmyslu. Schopnost po stránce modelové navrhovat a vyrábět hodinky líbivé k danému dobovému stylu a přitom si uchovat svůj osobytý styl hodinek, který módou není ovlivňován, je úžasný. A to je jeden z mnoha pádných důvodů, proč jsou hodinky této švýcarské značky tak žádané a tolik oblíbené na celém světě.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.