Hodinky Mustang

Pánské hodinky Mustang (2)
Dámské hodinky Mustang (2)

Hodinky Mustang skladem (3)
Hodinky Mustang v akci (3)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Mustang
Automatické hodinky Mustang
Quartzové hodinky Mustang
Hodinky Mustang se stopkami

Hodinky Mustang s kovovým páskem
Hodinky Mustang s koženým páskem
Hodinky Mustang s kaučukovým páskem
Hodinky Mustang s plastovým páskem

Titanové hodinky Mustang
Zlacené či zlaté hodinky Mustang
Keramické hodinky Mustang
Kovové (ocelové) hodinky Mustang

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)Mustang - kdo by neznal tuto světoznámou americkou značku, symbol svobody divokého západu. Nestárnoucí retro móda tehdejší doby jakoby stále byla in.
 Dnes tuto značku známe především z oděvů jeans. Hodinky přišly na řadu později, avšak s velikým úspěchem pro jejich mladistvé a impulsivní designy - široké moderní retro pásky střídají sportovní plastové, elegantní umírněný styl modelu vystřídá extravagantní vkusný design plný originálních nápadů. Ano, tato nestárnoucí značka, která má ve znaku svobodu cválajícího koně, určuje trendy módy již dlouhý čas a je stále velmi oblíbená u mnoha mužů a žen na celém světě - značka Mustang je symbolem letní svobody, ale také modernosti a kvality. 
 Mustang vsadil na kvalitu po všech směrech - hodinky jsou osazené japonskými strojky Miyota od světoznámé značky Citizen, které se vyznačují dlouhou životností a slušnou přesností, pouzdra hodinek jsou kompletně vyráběné z ušlechtilé nerez oceli a pásky jsou z kvalitní kůže, z oceli a z plastu. V katalogu hodinek Mustang nalezneme pánské i dámské hodinky všech směrů - elegantní, moderní i sportovní. Mustang i v hodinářském průmyslu ukazuje, že stále patří na světovém poli módy mezi originální tvůrce designů - designů, které oslní, zaujmou a nestárnou.
 Nahlédněme tedy společně do katalogu hodinek Mustang pro posouzení pravdivosti slov zde psaných - možná i Vás osloví některý model natolik, že se rozhodnete si ho koupit pro sebe nebo pro své blízké jako hodnotný dárek, který zcela jistě potěší.
 Hodinky jsou zkrátka dárek. Dárek, který potěší obdarovávajícího a radost obdarovaného následně těší darujícího. Hodinky jsou vděčný dar - ať jich má obdarovaný již několik nebo žádné, vždy vhodné hodinky udělají radost. 
 Mustang vyrábí moderní retro hodinky, stejně i takto kopíruje módu - retro styl, který už tady byl a stále se vrací. Je to styl, který se neokouká - jen určitý čas není stoprocentně in, kdy ho přebíjí jiný styl módy, který v tu danou chvíli je tak moderní, až je extravagantní. Touto cestou ale Mustang nejde - Mustang se drží stylu svého, stylu moderní klasiky, retro stylu. Daná móda je povětšinou na celém světě stejná - jenom do nějakých států přijde rychleji a do některých naopak pomaleji. Můžeme tak pozorovat, že zatímco v jedních státech je již móda nová, v druhých, konzervativnějších, stále přetrvává móda starší. A to až dva roky. U Mustangu toto neplatí - retro styl má stále svoji úroveň. Někdy vyšší, někdy nižší, ale stále propracovanou a šmrncovní módu. 
 Pánské hodinky Mustang jsou na zápěstí muže vyjádřením přístupu ke kvalitní a stále atraktivní módě spojenou s vždy viditelným logem znající milióny lidí na celém světě.
 Dámské hodinky Mustang ukazují na svoji majitelku jako na zdravě sebevědomou moderní ženu znající nejnovější trendy módy a vkusu. Zboží této značky je stále moderní, protože je vkusné a odvážné. A platí to samozřejmě i o hodinkách, které potřebují špičkové návrháře právě pro nadstandartní designy vyjadřující myšlení Mustangu pro mladé. Hodinky Mustang jsou tady zkrátka pro každého, kdo se nerad nudí a kdo chce být aktivní, kdo chce nosit hodinky, které vyjadřují jeho styl.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.