Hodinky Mido

Pánské hodinky Mido (32)
Dámské hodinky Mido (13)

Hodinky Mido skladem (0)
Hodinky Mido v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Mido
Automatické hodinky Mido
Quartzové hodinky Mido
Hodinky Mido se stopkami

Hodinky Mido s kovovým páskem
Hodinky Mido s koženým páskem
Hodinky Mido s kaučukovým páskem
Hodinky Mido s plastovým páskem

Titanové hodinky Mido
Zlacené či zlaté hodinky Mido
Keramické hodinky Mido
Kovové (ocelové) hodinky Mido

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Hodinky Mido nabízí ve své široké kolekci převážně elegantní modely. Mido se vyznačuje hlavně tím, že používá v korunce korkové těsnění, díky čemuž jsou téměř všechny hodinky této značky vodotěsné.
Pánské hodinky Mido kombinují ve svém sortimentu jak modely s automatickými strojky, které jsou mnohdy chronometrované, tak modely se strojky bateriovými. 
Dámské hodinky Mido jsou šperkem pro každou náročnou ženu. A stejně jako u pánských řad, i modelové řady dámských hodinek disponují převážně automatickými strojky.
 Značka Mido vznikla v roce 1918, shodou okolností vznikem Československa. Po technické stránce Mido vynikalo vždy mezi ostatními značkami a tak je tomu i dodnes - ve svých hodinkách se velmi často objevují automatické chronometrované strojky, jeden strojek má setrvačku s křemíkovým vláskem, těsnění korunek je řešeno korkovým těsněním. Korek má tu vlastnost, že už při vlhku nabobtná, roztáhne se a tím ihned zamezí průniku vlhkosti či vody do stroje. Proto se Mido dobře zaběhlo v přímořských zemích, kde je hodně vlhko - Mido se zkrátka nereklamovalo a tím si vytvořilo dobré jméno kvality. Na rozdíl od jiných značek,  spoustu modelů, které jsou vyloženě elegantní, mají 50 metrovou vodotěsnost, což znamená, že se s hodinkama majitel či majitelka může i vykoupat. Za toto vděčí Mida právě korkovému těsnění pod korunkou.
Co je potřebné zmínit je cenová relace této značky. Když si vezmeme prvotřídní kvalitu, vysokou technickou úroveň  strojků a přednosti utěsnění pouzdra, tato značka by klidně mohla být podstatně dražší. Pohybujeme se zde ale nejčastěji v cenových relacích kolem 15.000,-  - 20.000,- kč, což je velmi dobrá kombinace ceny s kvalitou. Pokud bychom měli tuto kvalitu u jiné značky podstatně reklamovanější a tudíž známější, ceny by mohly být klidně i třikrát vyšší. 
Ve výběru můžeme vidět kombinaci modelů jak jiných značek vysokých úrovní, tak své vlastní designy. Vždy zde však převládá čistá elegance a právě díky velkému sortimentu si zde vybere každý, kdo chce. Ale výhoda velké kolekce je v tom, že zde i najdeme i krásné hodinky sportovní, které opět vynikají svojí kvalitou a vodotěsností. Materiálem zde vládne převážně ocel, tak jako u všech hodinek napříč spektrem všech světových hodinářských značek. V čem je Mido ale specifické je to, že převážná část produkce hodinek je osazena automatickými strojky, takže kdo chce mít na ruce opravdouvou hodinařinu v moderních designech, Mido zde vychází vstříc.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.