Hodinky Maurice Lacroix

Pánské hodinky Maurice Lacroix (343)
Dámské hodinky Maurice Lacroix (142)

Hodinky Maurice Lacroix skladem (44)
Hodinky Maurice Lacroix v akci (2)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Maurice Lacroix
Automatické hodinky Maurice Lacroix
Quartzové hodinky Maurice Lacroix
Hodinky Maurice Lacroix se stopkami

Hodinky Maurice Lacroix s kovovým páskem
Hodinky Maurice Lacroix s koženým páskem
Hodinky Maurice Lacroix s kaučukovým páskem
Hodinky Maurice Lacroix s plastovým páskem

Titanové hodinky Maurice Lacroix
Zlacené či zlaté hodinky Maurice Lacroix
Keramické hodinky Maurice Lacroix
Kovové (ocelové) hodinky Maurice Lacroix

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Naše firma je autorizovaným oficiálním prodejcem značky Maurice Lacroix a na hodinky poskytujeme záruku 26 měsíců. S oficialitou autorizovaného prodejce máte jistotu originálu hodinek.

Hodinky Maurice Lacroix byly poprvé uvedeny na trh v roce 1975. Tato poměrně mladá značka dnes dominuje již 13 kalibry svých vlastních strojků.
Pánské hodinky Maurice Lacroix jsou elegantním šperkem každého muže, který chce na sebe dbát a není mu lhostejná jeho vlastní úroveň.
Dámské hodinky Maurice Lacroix vyjadřují sebejistotu ženy a podporují eleganci ženskosti.V elegantním provedení zde máme výběr z mnoha decentních modelů.
 Švýcarská prestižní značka Maurice Lacroix (čteno Móris Lakroá) vznikla přesně v období, kdy se velké stabilní hodinářské značky byly nuceny díky světové hodinářské krizi sdružovat, aby mohly pokračovat dále. A v této zdánlivě nepříznivé době vzniká značka, která si nachází své uplatnění na světovém trhu. Pro vznik firmy v období krize v daném oboru je zapotřebí obrovská vůle majitelů a veliká schopnost aklimatizovat svůj um a zkušenosti do té doby tak, aby firma dobře prosperovala. A Maurice Lacroix dobře předvedla, že to uměla. A umí.
 Obecně lze říci, že každá hodinářská značka je natolik soběstačná, kolik má svých vlastních strojků. Maurice Lacroix má nyní 13 in-housů, 13 vlastních strojků. Je pravda, že ne všechny vlastní strojky (in-house) jsou kompletně celé vlastní výroba - je zde několik seriových kvalitních švýcarských strojků, které jsou však upraveny natolik, že lze strojek považovat za in-house. V dnešní době není snadné udělat kvalitní strojek, jelikož konkurenční značky mají velmi kvalitní strojky a vlastní in-house musí předčit nebo minimálně být na stejné úrovni jako konkurenční strojky. Úprava strojků kupovaných znamená vylepšit, dát něco navíc standardně vyráběnému, dnes velmi kvalitnímu strojku. Lze tedy říci, že Maurice Lacroix vyniká v hodinářském průmyslu svým osobitým přístupem k motoru všech hodinek - k vlatsním strojkům. A to činí tuto značku stále populárnější.
 A nyní trochu historie. Roku 1889 byla založena firma Desco von Schulthess v Curychu. Tato firma se v této době nezabývala výrobou hodinek, ale k prodeji hodinek se rozhodla roku 1946. Firma Desco prodávala luxusní hodinky renomovaných švýcarských značek. V roce 1961 získává již známá firma Desco v oboru hodinářském montážní závod s názvem Tiara in Saignelégier, kde se vyráběly hodinky pro jiné značky. A v roce 1975 vyrábí firma Desco své první hodinky opatřené logem dnes již dobře známým - Maurice Lacroix.
V roce 1980 byla výroba vlastních hodinek natolik úspěšná, že byla ukončena výroba hodinek pro jiné značky. Firma od tohoto roku pracovala pouze sama pro sebe. V roce 1989 začala spolupracovat s výrobní firmou Queloz S.A. a na světě se objevily první hodinky Maurice Lacroix s vlastním strojkem. V průběhu roku 1990 zaznamenala značka raketový vzestup do pole prestižních hodinářských firem a to hlavně díky nové modelové řadě nazvanou Masterpiece. Zde se firma ukazuje v tradičním hodinářském světle s hodinkami osazovanými vlastními strojky a zaujímá místa mezi předními výrobci hodinek na světě. V roce 2006 představila značka velmi úspěšný in-house ML 106, opatřený posléza automatickým nátahem. Od roku 2010 má firma na celém světě 220 zaměstnanců je zastoupena ve zhruba 4000 obchodech ve více než 60 zemích po celém světě.
 Hlavní oficiální webové stránky této švýcarské značky k zhlédnutí zde: www.mauricelacroix.com.
 Výhradní distributor určený firmou Maurice Lacroix pro hodinářství a obchody s hodinkami je firma NEST: www.nest-sro.cz.

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.