Zenith

Hodinky Zenith mají snad nejmladšího zakladatele hodinářské značky - byl jím teprve dvaadvacetiletý Georges Favre-Jacot.  Roku 1865 byla založena tato značka ve Švýcarsku a pod jednou střechou zde byli  seskupeni jedni z nejšikovnějších hodinářů z okolí. A během celé své historie získává firma na 1500 ocenění.
 Čím nejvíce ukazuje Zenith své oprávněné místo na špičce hodinářských značek je první samonátah u hodinek s chronografem a legendární strojek calibr 3019 PHC se svými 36.000 kmity setrvačky za hodinu, čímž byla docílena vysoká přesnost hodinek. A při těchto kmitech dokáže chronograf měřit čas až s přesností desetiny vteřiny.
 Dnes je Zenith vlastněn skupinou LVMH (Luis Vuitton Moët Hennessy). Vyrábí krásné skeletové hodinky Open Heart s otevřeným pouzdrem pro přímý náhled do stroje, zabývá se též velmi odolnými pouzdry pro vodotěsné a nárazuvzdorné hodinky.


Švýcarské hodinky Zenith
                                   Zenith Chronographe Moonphase 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.