Vacheron Constantin

Hodinky Vacheron Constantin patří mezi jedny z nejdražších hodinářských značek hodinek na světě. Její vznik se traduje od roku 1755 a řadí se tak jednoznačně k prvním hodinářským značkám vůbec. V tomto roce hodinář Jean-Marc Vacheron zakládá v Ženevě hodinářskou dílnu a vzniká tak první hodinářská manufaktura na světě. A tak, jako dodnes, začíná tato prestižní značka vyrábět a inovovat - zde jde o kapesní stříbrné hodinky se šnekovým chronometrem už s krycím sklíčkem. Roku 1812 Vacheron Constantin vyrábí první hodinové bicí hodinky. A roku 1931 zdobí krásnými malbami víčka kapesních hodinek. A roku 1906 vyrábí Vacheron první kapesní hodinky s minutovým opakovačem. Rok 1914 je velmi významný - první náramkové dámské hodinky této značky spatřují světlo světa. A že jsou švýcaři opravdoví hodinářští mistři, o tom dali vědět výrobou turbilionu roku 1945. A roku 1948 vyrábí Vacheron Constantin dámské šperkové náramkové hodinky s pružným náramkem.
 Dnes je Vacheron Constantin člen skupiny Richemont International SA - třetí největší světovou firmou v obchodování s luxusním zbožím.Vacheron Constantin Tour de l'Ile - hodinky roku 2005 vyjdou v přepočtu na české koruny na 35.000.000,- kč. 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.