TAG Heuer

Hodinky Tag Heuer jsou luxusní švýcarské časomíry sportovněelegantních a sportovních designů osazené kvalitními strojky Eta nebo Valjoux. Tato značka je známa hlavně tím, že je spojována mnoha herci a sportovci, kteří ji propůjčili své tváře - golfista Tiger Woods, herci Leonardo DiCaprio či Brad Pitt.
 Historie této značky se píše od roku 1860, kdy Edouard Heuer zakládá hodinářskou firmu v St-mier, městečku ve Švýcarsku. Během krátké doby je známa tato značka jako výrobce přesných chronografů - v češtině stopek. Pro hodinářský průmysl však Edouard Heuer vylepšil podstatně důležitější mechanismus - tato inovace se totiž týká funkce natahování hodinek, která do té doby byla uskutečňována vždy klíčkem. A pan Edouard Heuer první sestrojil natahování hodinek korunkou - používané všemi dodnes. Tag Heuer se zapisuje do dějin hodinářského průmyslu například prvním chronografem a to roku 1882. V roce 1911 obdržel Tag Heuer patent na první palubové mechanické hodinky s chronografem (stopkami) s názvem "Time of Trip" - jedná se o klasické hodiny o dvou číselnících, kde jeden ukazuje normální čas a druhý sčítá minuty a poté hodiny. Už zde byl stopovací mechanismus jako nedílná součást obsluhy chronografu. A roku 1939 předvádí Heuer první vodotěsný chronograf. A  mimo jiné převratné hodinářské patenty, inovace a vylepšení vyzdvihneme zpřesnění chronografů až na 1/100 vteřiny.
 Dnes je Tag Heuer hodinářskou značkou vyšší světové třídy, kterou nosí na svých zápěstích mnoho spokojených zákazníků.
 
Hodinky TAG Heuer Grand Carrera

Tag Heuer Carrera je luxusní modelovou řadou


Nádherný skelet hodinek TAGHeuer
Tag Heuer Monaco V4


Hodinkový strojek TAG Heuer calibre 1887

Automatický strojek Tag Heuer Calibre 1887

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.