Glashütte

Malosériová výroba s důrazem na kvalitu, průkopnické patenty v oboru hodinářství, tradice - takto v krátkosti lze shrnout německou značku na výrobu prestižních hodinek Glashutte.
 Historie značky Glashütte sahá k roku 1845, kdy Adolf Lange spolu s Juliem Assamannem, Ludwigem Strasserem, Gustavem Rhodeoem a Adolfem Schneiderem otevírají první firmu na výrobu hodinek. Tito pánové chtěli společně dosáhnout jednoho cíle - aby se v Sasku stala průmyslová zóna na výrobu hodinek, která bude nezávislá na ostatních dodavatelích.
 Mezi unikáty této firmy patří mimo jiné PanoRetroGraph - toto je první mechanický chronograf, který vedle sčítání vteřin dopředu dokáže vteřiny odečítat, čili vteřinka jde pozpátku. Dnes tato firma vyrábí kolem 8.000 hodinek ročně, což je mnohem méně, než si světový trh žádá. Hodinky Glashutte jsou tradicí a hodinářským uměním na zápěstí svého majitele.Glashutte PanoMaticLunar XL 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.