Cartier

Luxusní francouzská značka Cartier byla založena roku 1847 Louisem Francoisem Courtierem. V pařížské ulici Rue Montorgueil převzal šperkařskou a hodinářskou dílnu po svém mistru Adolphu Pikardovi a během krátké doby díky své preciznosti a šperkařskému talentu získává ve své zemi významné postavení. A tato úroveň je držena dodnes.
 Cartier nepodléhá módním trendům - Cartier směr módních trendů spíše určuje. Modely Cartier jsou vysloveně nadčasové - hodinky z poloviny 20. století jsou takřka designově stejné, jako současné modely této věhlasné značky.
 Nejproslulejší šperkové hodinky této značky jsou modely Baignoire z roku 1912, model Tank z r. 1917 a z třicátých let Pasha a Vendome. Nejslavnější hodinky Cartier je však legendární model, kde se ručičky "vznáší" v prostoru nad číselníkem jakoby ve vzduchu. Ve skutečnosti jsou posazeny na křišťálových nábojích soukolí.
 Hodinky Cartier na zápěstí muže či ženy znamenají vyjádření citu pro tradici, umění a vkusu.Cartier - to je hlavně nadčasová elegance

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.