Breguet

Breguet je pojem vrcholného luxusu hodinek, pojem hodinářské kvality spojenou s tradicí a spousty zásadních inovací hodinkových mechanismů, které posunuly dokonalost hodinkového strojku o pořádný kus dopředu. Hodinky Breguet jednoznačně patří do pětice nejlepších hodinek světa.
 Značka Breguet Byla založena Abrahamem Louisem Breguetem roku 1775 ve Francii v Paříži. Tento skvělý hodinář ukázal, že právem kolébkou hodinářského řemesla je právě Francie. Mezi jeho průkopnické vynálezy patří například vyosená poslední kolonka vlásku, která eliminuje vlastnosti materiálu vlásku. Tento vlásek se od té doby nazývá "Breguet vlásek". A snad největší úspěch slaví první tourbillon, který vážil pouhý gram. Tento úspěch po pěti letech práce roku 1801 eliminuje vliv gravitace na přesnost chodu hodinek.
 Značka Breguet dnes patří do švýcarské společnosti Swatch Group, ale stále čerpá ze své minulosti a neustále se vyvíjí, čímž si posiluje své postavení na hodinářském světovém trhu.Breguet - pojem spojený s časem 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.