Blancpain

Blancpain je nejstarší značkou hodinek a její vznik se datuje roku 1735. Je to snad jediná značka, která nikdy nevyrobila bateriové hodinky - řídí se totiž svým mottem: Od roku 1735 nikdy neexistovaly quartzové hodinky Blancpain a nikdy existovat nebudou. Hodinky Blancpain jsou kusová výroba a na rozdíl od jiných značek, které prodávají milióny hodinek ročně, jich Blancpain vyrobí 10.000 kusů. Ale to jsou opravdu hodinářské skvosty.
 Značku založil Jehan-Jacques Blancpain ve švýcarské vesničce Villeret. Jean Jacques a jeho nástupci vždycky viděli jako svoji povinnost předávat své řemeslné know-how pro další generace a prot si Blancpain stále drží svoji úroveň originality. Dnes sídlí firma v městečku Paudex jako člen Swatch Groupu. Tato prestižní značka zásadně všechny součástky montuje uvnitř firmy - úzce spolupracuje s dceřinnou firmou Frederic Piguet, která dodává vysoce kvalitní součástky převážně ke strojkům.Blancpain - to je hlavně tradice hodinařiny na zápěstíBlancpain Introduces a "Re-imagined" Villeret Moon Phase
The Blancpain 1735

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.