Audemars Piguet

Andumeras Piguet je dnes nejstarší manufaktura světa a její vznik se traduje rokem 1875 k vesnici Brassus ve Švýcarsku. Je to nejstarší firma, která dodnes zůstává v rukou rodin zakladatelů. Zakladateli byli Jules-Louis Andumeras Piguet a Edward-Auguste Piguet. Značka Piguet vyrobila první mechanické hodinky sportovního vzhledu (rok 1972) nebo dokázala posadit do číselníku datum dobře čitelný bez použití lupy. A právě sportovní hodinky měly již ocelové masivní pouzdro a byly cenově posazeny do vyšší cenové kategorie - není tedy divu, že vzbudily veliké nadšení na celém světě. A právě nápaditost potvrzená několika ojedinělými prototypy, odvaha a tradice posazuje tuto prestižní značku do první šestice nejlepších hodinářských značek světa. Dnes zaměstnává firma na celém světě kolem 1000 lidí. 
 Hodinky Piguet jsou mistrovská díla a luxus spojený s mnohaletou tradicí úžasné houževnatosti zakladatelů a potažmo jejich potomků. Dnes vyrábí tato značka vedle hodinek také luxusní šperky.                        Andumeras Piguet  Perpetual Calendar Moon Phase 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.