Hodinky Luminox Swiss

Pánské hodinky Luminox Swiss (111)
Dámské hodinky Luminox Swiss (5)

Hodinky Luminox Swiss skladem (12)
Hodinky Luminox Swiss v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Luminox Swiss
Automatické hodinky Luminox Swiss
Quartzové hodinky Luminox Swiss
Hodinky Luminox Swiss se stopkami

Hodinky Luminox Swiss s kovovým páskem
Hodinky Luminox Swiss s koženým páskem
Hodinky Luminox Swiss s kaučukovým páskem
Hodinky Luminox Swiss s plastovým páskem

Titanové hodinky Luminox Swiss
Zlacené či zlaté hodinky Luminox Swiss
Keramické hodinky Luminox Swiss
Kovové (ocelové) hodinky Luminox Swiss

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Hodinky s podsvitem LuminoxHodinky Luminox jsou známy na celém světě svojí jednoznačnou předností - díky své technologii dokáže číselník svítit celou noc bez ohledu na podmínky, ve kterých se nacházíte. Systém Luminox Light je založen na  ampulkách plněných svítícím plynem - borosilikátové skleněné kapsle. 
  Pánské hodinky Luminox jsou sportovních designů a jsou osazeny kvalitními strojky Ronda swiss nebo Eta swiss. Díky kvalitě a slušné vodotěsnosti se s hodinkami Luminox dá dělat prakticky vše a přičteme-li ke švýcarské preciznosti nadstandart osvitu číselníku po celých 24 hodin, vychází nám skvělé praktické hodinky pro muže do přírody.
 Dámské hodinky Luminox jsou víceméně pánské provedení v menším - i zde máme skvělou čitelnost a jemnost je zde dána menší velikostí. A i zde máme mimořádnou přednost celosvitu číselníku po celých 24 hodin - samozřejmě výhodu svítívosti využíváme za tmy - logicky tedy více v zimě, jak v létě. Ale výhodou je toto jednoznačně nepopíratelnou, protože čas běží celý den. A tento čas lidé chtějí měřit a číst..
 A nyní trochu historie - Barry Cohen, obchodník s módními hodinkami, dostal nápad - učinit hodinky, na kterých bude vidět čas i za slabého světla a hlavně stále. Rozhodl se najít firmu, která se již těmito systémy zabývala. Poté společně s Richardem Timbo založili firmu s názvem Luminox - Lumi je latinsky světlo a Nox je latinský výraz pro noc.
 Svítící efekt vydrží v hodinkách opravdu dlouho - teorie uvádí až 25 let. Většina značek hodinek používá svit ruček a indexů na základě "nasvicovacích" vrstev, které poté drží světlo po několik desítek minut, avšak poté svit mizí. Luminox má však patentovanou technologii, díky které jsou hodinky čitelné na první pohled a to kdykoliv bez jakýchkoliv aktivací tlačítky či jinak - ampulky svítí nepřetržitě 24 hodin.

Pánské hodinky Luminox svítí stále
 Hodinky Luminox swiss používají US Navy SEALs, US Air Force, agenti FBI a ATF, tajné služby, pobřežní stráže, SWAT tými - zkrátka všude, kde je nutné číst čas za jakýchkoliv podmínek. I když je technologie pro tento praktický nadstandart složitější a tudíž dražší než obvyklá luminiscence, výsledek čtení času po celou noc je jednoznačně pro Luminox lepší.
 Hodinky Luminox se vyrábějí ve Švýcarsku v Curychu, kde je vyrábí jeden z největších výrobců švýcarských hodinek Mondaine Watch Company. Mondaine vyrábí hodinky již 50 let.
 Luminox swiss je logo spojené s obouma výhodamatěchto hodinek - Lumi je světlo a swiss je švýcarská kvalita práce a zkušeností. A právě zkušenosti sečtené do tradice dávají váhu logu swiss a patřičnou oporu pro jedinečný švýcarský hodinářský výrobek, jakým jsou samozřejmě i hodinky této značky.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.