Hodinky Lorus

Pánské hodinky Lorus (264)
Dámské hodinky Lorus (220)

Hodinky Lorus skladem (80)
Hodinky Lorus v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Lorus
Automatické hodinky Lorus
Quartzové hodinky Lorus
Hodinky Lorus se stopkami

Hodinky Lorus s kovovým páskem
Hodinky Lorus s koženým páskem
Hodinky Lorus s kaučukovým páskem
Hodinky Lorus s plastovým páskem

Titanové hodinky Lorus
Zlacené či zlaté hodinky Lorus
Keramické hodinky Lorus
Kovové (ocelové) hodinky Lorus

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Logo Lorus hodinkyHodinky Lorus jsou nejdostupnějším segmentem hodinářského průmyslu firmy Seiko.
 Pánské hodinky Lorus mají již na první pohled designy drahých krásných hodinek Seiko, které se řadí svými tvary a provedením k jedním z nejhezčích hodinek na světě. Sportovní masivní tvary zde střídají elegantní modely nakožených páscích - a všemu vévodí opravdu přijatelné lidové ceny. 
 Dámské hodinky Lorus mají obrovský záběr modelovosti ve všech směrech sportu, elegance i módy a vzhledem k výborným cenám a kvalitě Seika jsou velmi žádané.
Hodinky Lorus pro mladé lidi Vedle luxusního Seika zde máme značku Pulsar a cenově nejdostupnější při 100% kvalitě je zde již několik let značka Lorus. Ocelové antialergické pouzdra a pásky, špičkové strojky Seiko, prakticky nereklamované zboží - to je značka pro mladé Lorus. Odvážné designy, které však mají v sobě stále tolik hodinářského podtextu, že finální hodinky jsou skutečně zajímavé a přitom moderní. A když se k tomu všemu přidá opravdu dobrá cena, která je zde již u všech modelů oproti maloobchodním pultovým cenám nižší o 10%, máme zde kvalitní hodinky za skvělé ceny. Světoznámá firma Seiko jde jinou cestou než její přímý soupeř firma Citizen - svoje strojky neprodává, nýbrž vytvořila další dvě značky vlastní, které dokrývají kompletně poptávku na světovém trhu.

Pánské hodinky Lorus

  Hodinky Lorus mají obrovský úspěch po celém světě - vždyť hodinky této značky se prodávají v Jižní Africe, Evropě, Kanadě, na Fiji a v celé Oceánii. Punc kvality Seiko zde propůjčuje značce důvěru opravdové kvality, která se opírá o stabilitu a tradici Seika.
  V katalogu hodinek Lorus najdeme opravdu široký výběr sportovních, elegantních a fashion pánských hodinek, které nás překvapí opravdu přijatelnou cenou. I dámské modely zde rozbíjí mýty o konzarvačnosti a jejich moderní designy se hodí opravdu ke každé ženě.

Unisex hodinky Lorus


Vážený zákazníku, máte zde na výběr ze dvou katalogů - jeden je klasický s kategoriemi, ve kterém se nacházíte a druhý si můžete vytvořit sami na základě Internetového prodavače, který se nachází na této stránce nahoře.  Nahlédněte tedy v klidu do jednoho z dvou variant katalogů firmy Lorus a přesvědčte se o pravdivosti tohoto úvodu - konečný názor patří vždy samozřejmě Vám.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.