Hodinky JVD

Pánské hodinky JVD (351)
Dámské hodinky JVD (373)

Hodinky JVD skladem (137)
Hodinky JVD v akci (4)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky JVD
Automatické hodinky JVD
Quartzové hodinky JVD
Hodinky JVD se stopkami

Hodinky JVD s kovovým páskem
Hodinky JVD s koženým páskem
Hodinky JVD s kaučukovým páskem
Hodinky JVD s plastovým páskem

Titanové hodinky JVD
Zlacené či zlaté hodinky JVD
Keramické hodinky JVD
Kovové (ocelové) hodinky JVD

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Chcete-li za skvělou cenu výbornou kvalitu, pak Jste na úvodu značky, která toto splňuje. Hodinářská značka JVD byla založena v Čechách a za léta fungování její kvalitu prověřil čas.
  Ve skutečně široké škále modelů zde nacházíme např. titanové hodinky již od 1.290,- kč, ocelové modely se safírovými skly již od 1.190,- kč, atd. Sami vidíte, že ceny za parametry, které zde čtete, jsou až neuvěřitelné - vždyť za ty samé parametry můžeme dát v jiné značce za hodinky až čtyřikrát tolik. Ano, touto cestou značka JVD šla a jde. Cestou slušné kvality za opravdu přijatelnou cenu.
  Ve všech hodinkách této značky jsou vsazovány vynikající japonské strojky Citizen Myiota. Tyto strojky, mezi hodináři uznávanými strojky pro jejich propracovanost, spolehlivost a přesnost, jsou vsazovány opravdu do všech řad a modelů této značky. Tyto stroje nacházíme i v hodinkách renomovaných značek za podstatně vyšší ceny a diferenci zde máme max. 0,4 vteřiny denně.

Hodinky JVD jsou jedny z mála, které díky svým výtečným cenám nepotřebují slevy. I dělení modelů je zde řešeno optimálně - PÁNSKÉ JVD jsou elegantní i sportovní, DÁMSKÉ JVD mají modely elegantní, sportovní, ale i moderní - fashion styl, SEAPLANE jsou hodinky určené pro sportovce se zesílenou konstrukcí a UNISEXové modely mohou nosit muži i ženy. Hodinky JVD můžou zdobit opravdu každého.

 

  Nahlédněme tedy v klidu z křesla do katalogu této značky. V levém sloupci se nám otevřely námi zmiňované modelové řady a proto již nic nebrání ponořit se do nepřeberného množství hodinek opravdu krásných designů.

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.