Hodinky Junghans

Pánské hodinky Junghans (140)
Dámské hodinky Junghans (28)

Hodinky Junghans skladem (14)
Hodinky Junghans v akci (2)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Junghans
Automatické hodinky Junghans
Quartzové hodinky Junghans
Hodinky Junghans se stopkami

Hodinky Junghans s kovovým páskem
Hodinky Junghans s koženým páskem
Hodinky Junghans s kaučukovým páskem
Hodinky Junghans s plastovým páskem

Titanové hodinky Junghans
Zlacené či zlaté hodinky Junghans
Keramické hodinky Junghans
Kovové (ocelové) hodinky Junghans

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Naše firma je autorizovaným oficiálním prodejcem značky Junghans. Díky tomu máte jistotu originálu hodinek a každé hodinky mají své výrobní nezaměnitelné číslo, které je vedeno v seznamu vyrobených hodinek přímo v Německu v Junghansu. Toto číslo musí být též napsáno na záruční kartě Junghansu. Spolu s jistotou originálu a s tím spojenou vysokou kvalitou hodinek máte jistotu oficiálního záručního a pozáručního servisu. Současně však i velmi důležitého servisu informačního, jelikož hodinky této značky si vyžadují svoji úroveň prodeje. Naše firma spolupracuje s autorizovaným dealerem hodinek Junghans pro ČR firmou Marlox Austria.

Logo JunghansHodinky Junghans jsou symbolem preciznosti německých hodinářů a tato značka dnes patří mezi střední vyšší třídu hodinek jako například Tissot nebo Citizen. 
 Pánské hodinky Junghans jsou záležitostí elegance a vkusu snoubenou s technologickou dokonalostí hodinářských systémů. Společně s luxusním designem má na ruce majitel též tradici této německé značky - tradici spojenou s pečlivou prací a zaslouženým úspěchem. Každý design je propracovaný do posledního detailu, hodinky na ruce krásně sednou a působí na zápěstí opravdu prestižně. Junghans již sám o sobě prestiží jednoznačně je.
 Dámské hodinky Junghans mají též výhody rádiem řízených hodinek se solárním dobíjením napájecích článků. Elegance a hodinářská nadčasovost je zde prioritou. Junghans myslí při inovací designů stejně na muže jako na ženy, pro dámy jou zde pečlivě zpracovávány detaily každého modelu pro jejich originální decentnost. Technické moderní tvary zde střídají neomšelou hodinářskou klasiku, která snad nikdy nepodlehne žádné módě a žádnému módnímu terndu. Klasické hodinky jsou totiž trendem sami o sobě.

Pánské hodinky Junghans

 Historie Junghans se píše od roku 1861, kdy Erhard Junghans zakládá hodinářskou společnost na výrobu součástek v malém městečku Black Forest v Schrambergu. Nutno podotknout, že firmu rozjíždí společně se svým bratrem. A již v roce 1866 vyrábí Junghans první hodiny s mimořádným hodinářským umem.
 V roce 1875 přebírá vedení firmy syn Erharda Junghanse Arthur. Arthur byl hodinář a dobrý obchodník - školil se v Americe, kde nasbíral nové informace a zkušenosti o nových technologiích. Tyto zkušenosti využívá a firma Junghans roste. V tomto období se zapisuje Junghans do hodinářské historie 300 inovacemi - např. r. 1879 získává patent na hodiny s kalendářem. V roce 1980 bylo vytvořeno logo s osmicípou hvězdou - v tomto roce byl vyvinut jeden z nejlepších mechanických strojů firmy Junghans. Tento stroj byl jeden z nejlepších na světě.

Automatické hodinky Junghans


 Roku 1903 získává Junghans pevné postavení na světovém hodinářském trhu a zaměstnává 3.000 zaměstnaců -  vyrábí 3 milióny hodinek ročně a je jednou z největších fabrik na výrobu hoin a hodinek na světě. Po odchodu Arthura Junghanse přebírají firmu jeho synové Erwin a Oscar - tomuto se děje roku 1920. A roku 1946 vyrábí Junghans svůj první hodinkový legendární mechanický chronograf calibr J88. A inovacím není brán konec - v roce 1970 vyrábí hodinkový elektronický quartz strojek s označením Astro-Quartz. Roku 1972 je Junghans oficiální časomíra pro Olympijské hry. Roku 1985 doplňuje Junghans své hodinkové quartzové strojky o anténku a zařízení na příjem radiového signálu a nabízí na trh první hodinky řízené radiovým signálem. A roku 1986 se tyto hodinky doplňují solárním dobíjením napájecího článku.
 Dnes používá Junghans k výrobě hodinek opět to nejlepší - strojky své výroby řízené radiovým signálem a dobíjené světlem jsou vsazovány do pouzder z nepoškrábatelné keramiky se safírovými skly. Junghans byl a je luxus, který je dostupný pro každého, kdo tyto hodinky opravdu chce.

Dámské hodinky Junghans s chronografem Pojďme si tedy prohlédnout katalog hodinek, které opravdu stojí za to - hodinek, které si drží potenciál tradice až dodnes. Věříme, že i Vy zhodnotíte výhody spojené s originálním designem a technickou dokonalostí této čistě hodinářské značky, jejíž tradice je starší než mnohé světoznámé luxusní drahé švýcarské hodinářské značky. Z hodinářského hlediska je značka Junghans opravdu ceněná vzhledem k opravdové hodinářské dokonalosti svých strojů a strojků. Junghans se totiž zabývá nejen výrobou hodinek, ale i výrobou hodin.

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.