zlaté hodinky

Zlaté hodinky byly, jsou a budou vždy luxus a s tímto pojmem je automaticky spojená vysoká cena. Zlato je drahý kov a zlaté hodinky jsou šperkem. Dá se obecně říci, že všechny drahé hodinky světových značek v limitovaných sériích jsou ve zlatých pouzdrech. Zlato dodává hodinkám punc starobylé klasiky, punc stálé ceny, kterou si hodinky drží po staletí. Na rozdíl od ocele či titanu, zlato je drahý kov a vyrábí se z něho převážně šperky a vše, co lidi od pradávna zdobí.
 Avšak oproti výhodě luxusu má zlato také svoje nevýhody - je poměrně těžké a měkké. Při denním nošení se tedy může poškrábat. Zlaté hodinky je tedy vhodné nosit příležitostně, nejlépe na výročí či jiné oslavy. Zlaté hodinky vyrábí už firmy Tissot nebo Certina, v nejvyšších světových třídách máme potom většinu hodinek osazovaných zlatými pouzdry ve značkách Vacheron Constantin či Patek Philippe.

Zlaté hodinky
                   Zlaté hodinky byly, jsou a budou ozdobným klenotem

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.