titanové hodinky

Titanové hodinky jsou vyrobené z titania a pro svoji lehkost, antialergičnost a neutrální šedou barvu mají slušnou oblíbenost mezi muži i ženami na celém světě hledajících hodinky právě těchto vlastností. Titanium jako kov je poměrně drahý - dražší než například ocel. Jeho hlavní přednost je netečnost k prakticky čemukoliv a právě díky tomu nereaguje s jakýmkoliv potem a proto je nealergický - je dokonce více pasivní k jakékoliv chemické reakci, jak např. chirurgická ocel, která má již minimální procento niklu.
 I barevností je titan neutrálně šedý - šedá se hodí prakticky ke všemu a na hodinkách tuto šeď vidíme nejčastěji v pískovaném matu, broušeném matu či stříbrném lesku. A právě leskem nejvíce mění titan barvu - po vyleštění má naprosto stejný, tmavěstříbrný odstín jako bílé zlato. Proto se z titanu vyrábí i šperky.
 Titanium je dražší kov než ocel a proto zvučnější hodinářské značky z titanu vyrábějí hodinky poměrně málo - navýšení ceny je zde podstatné. Proto se titanu věnuje poměrně hodně např. Boccia, ale spoustu hezkých pánských či dámských titanových hodinek vyrábí Casio, Orient, Lorus, Citizen atd.

Pánské titanové hodinky Boccia
      Titanium je oproti oceli elegantně šedý, je lehký a naprosto antialergický

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.