švýcarské hodinky

Švýcarské hodinky jsou ikonou hodinářského světového průmyslu a tento pojem je spojený s kvalitou, precizností a přesností. Mít na ruce "švýcary" znamená prestiž a létama vyzkoušenou kvalitu.
 Hodinářské řemeslo pochází z Francie - Francie položila základy hodinařiny. Avšak tenkrát, kolem roku 1600, bylo Švýcarsko poměrně chudá zem a pro levnou pracovní sílu se započaly první sériové výroby hodinek díky nižším platovým nákladům právě ve Švýcarsku. A protože švýcaři byli a jsou pečliví lidé a dlouhé zimní období spojené s dlouhými zimními večery nejsou ve Švýcarku vyjímkou, vypracoval se švýcarský hodinářský průmysl na světovou špičku.
 A jak poznáte, že kupujete opravdu švýcary? Tak na číselníku musí být umístěno logo swiss made - nejčastěji nad číslicí 6. Ale i toto již dnes nemusí být 100%tní záruka. Nejdůležitější je kupovat švýcarské hodinky z kamenného obchodu, který má co nejdelší tradici. A právě tradice jak značky samontné, tak obchodu, který značkové hodinky prodává, je nejdůležitější. Platí zde pravidlo, že čas prověřuje stabilitu a kvalitu.
 Pánské švýcarské hodinky zaujímají přední místo v prodejnosti hodinek pro muže na světě. Prakticky nejdražší a nejluxusnější značky pánských hodinek byly a jsou ze Švýcarska. Jde o to, čemu lze říkat "drahé" a hodinky luxusní. Pro někoho jsou drahé hodinky za 3.000,- kč. Tato cena však s drahými hodinkami nemá mnoho společného, za 3.000,- kč koupíme základní hodinky. O dražších hodinkách můžeme hovořit až kolem 15.000,- - 20.000,- kč. A "drahé" hodinky? Slovo "drahé" je pro každého jiná finanční úroveň. Hodinky kolem 50.000,- kč již jsou drahé, avšak běžně se prodávají hodinky za 200.000,- kč. A limitované série luxusních švýcarských značek - to je již klenot, investice. Portfolium hodinářských značek je skutečně velkolepé - kdo by například neznal hodinky TAG Heuer nebo hodinky Longines, vždyť toto jsou pojmy světoznámých kalibrů.
 Dámské švýcarské hodinky jsou vděčným a velmi úspěšným vyhledávaným dárkovým artiklem. Dámy sice dávají spíše přednost vzhledu, ale převážně pánové, kteří kupují ženám hodinky jako dárek, hledí na švýcarskou kvalitu.
 Mezi nejlepší investice totiž patří drahokamy a hodinky prestižních značek v limitovaných sériích. Hodinky z limitovaných sérií nejsou nijak zvláštní a nijak se neliší od hodinek například stejné modelové řady. Jediné detaily jsou např. v detailu barvy chronografových čítačů nebo jiný odstín pásku. Základ však je, že na číselníku či na zadním víčku je vygravírováno číslo limitované série a že se jedná o limitovanou sérii. A samozřejmě čím méně kusů je vyrobeno pro celý svět v dané limitované sérii, tím jsou hodinky dražší a tím více si drží svojí cenu.
 Náš obchod hodinářství Jihlava se snaží Vám jako zákazníkovi nabídnout kvalitní švýcarské hodinky se kterými budete dlouhý čas spokojeni a které Vám budou opravdu dobře sloužit.

Pánské švýcarské hodinky Tissot
                  Hodinky Tissot nosí jedno z nejzvučnějších log na světě

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.