klasické hodinky

Klasické hodinky jsou hodinky standartních osvědčených tvarů, které nikdy nebudou v popředí módy, ale také nikdy nebudou módou vytlačovány. Tyto hodinky klasického stylu jsou někdy až konzervativní - tento konzervatismus je však nadčasový a u hodinek se stal tradicí. 
 Klasikou u hodinek lze nazývat vše, co činí hodinky hodinkami a co se nám s pojmem hodinky versus čas vybaví. Je to klasický kulatý číselník, čitelný, jak arabskými číslicemi směrem do praktičnosti, tak indexy směrem k eleganci, jasné, povětšinou kontrastující ručičky opět pro dobrou čitelnost s určitou dávkou vkusu pro eleganci.
 Pojmem klasické hodinky nemusíme ihned myslet na staré mechanické kapesní dvouplášťovky. Tyto časomíry jsou klasické svým designem a ne strojkem hodinek samotných. I přes to, že klasika v nás vzbuzuje vnímat hodinky starých designů a základních kulatých tvarů, uhlazená a jemná klasika může být vrcholem nadčasové elegance, která bude mít vždy své místo ve společnosti. 

Klasické hodinky Zeno Watch Basel
                             Elagance klasických hodinek je nepopíratelná

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.