boxy na hodinky

Box na hodinky je vlastně výstavní skříňka, ve které jsou na stojáncích nebo na polštářcích k tomu určených vystavované hodinky, které jsou tímto zároveň chráněné - v mnoha případech jsou tyto boxy doplněné otáčecími stojánky, kde se dotahují automatické hodinky. Na našich stránkách si můžete koupit s poměrně slušného výběru boxů a natahovačů hodinek při vstupu do: ikonky Všechny značky nebo Vstup do e-shopu a tam je sekce Natahovače hodinek.
 Jak již bylo výše zmíněno, velmi praktické pro majitele hodinek se samonátahem jsou boxy s otáčecími stojánky. Tyto stojánky se dle nastavitelných intervalů otáčejí na různé strany a tím simulují pohyb ruky. Tím jsou vlastně hodinky stále nataženy naplno, čili křivka tahu pera je stále v prvních 10%tech a díky tomu můžete přijít pro hodinky prakticky kdykoliv a máte na nich přesný čas.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.