módní hodinky

Všechny módní hodinky
Pánské módní hodinky
Dámské módní hodinky
Luxusní módní hodinky
Elegantní módní hodinky
Sportovní módní hodinky

Módní hodinky skladem
Módní hodinky v akci
Nárazuvzdorné - vodotěsné módní hodinky
Automatické módní hodinky
Quartzové módní hodinky
Módní hodinky se stopkami

Módní hodinky s kovovým páskem
Módní hodinky s koženým páskem
Módní hodinky s kaučukovým páskem
Módní hodinky s plastovým páskem

Titanové módní hodinky
Zlacené či zlaté módní hodinky
Keramické módní hodinky
Kovové (ocelové) módní hodinky

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Módní hodinky jsou doplňky šperkového stylu moderních zákazníků, kteří jdou ruku v ruce s dobou a chtějí být viděni. Značky, vyrábějící módní hodinky, mnohem častěji mění své kolekce modelů, jak známé hodinářské švýcarské značky. Nejčastěji většinové procento své kolekce mění až 2x ročně, nejčastěji kolekce jaro/podzim. Tato frekvence je pouze pro nabízení stále nových tvarů a modelů, což má za výsledek větší žádanost tohoto zboží od zákazníků na celém světě. Chtěnost a žádanost nových neokoukaných věcí je vlastnost snad každého člověka. A díky této vlastnosti defakto existuje pokrok - jak pokrok celkový, tak pokrok v každém sortimentu zboží v podobě nových modelů tvarujících se podle nejnovější módy. Moderní hodinky, ve světě známé pod pojmem "fashion", oplývají mnohdy až avantgardními tvary a minimálně odvážnými kombinacemi barev. Různorodost, kterou předvádí jednotlivé značky, přímo korespondují s myšlením dané značky - sportovní módní hodinky jsou povětšinou ve veselých nápadných barvách a extravagantních tvarech, dražší elegantní móda v hodinářském průmyslu ukazuje společenské hodinky klidnějších barev a tvarů.
 Jedny z prvních módních šperkových klenotů spojených s časem byly hodinky Calvin Klein. Hodinky cenově spíše dražší, ale měly obrovský úspěch a proto následovaly i ostatní firmy zabývající se módou - Diesel, La-Coste, Storm, Fossil, hodinky Puma atd. Ani hodinky Esprit nestojí v pozadí hodinářské módy, stejně jako ostatní značky i Esprit jde s aktuální módou za přijatelné ceny. Designy těchto značek jsou kreativní a tvarují se požadavkům mladých lidí stejně jako šperky. Šperky a hodinky měly a mají stále hodně společného, cíl těchto módních doplňků má dnes již své pevné místo ve světě módy.


Hodinky Calvin Klein
                  Módní hodinky Calvin Klein jsou ozdobou dámské ruky     

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.