elegantní hodinky

Všechny elegantní hodinky
Pánské elegantní hodinky
Dámské elegantní hodinky
Luxusní elegantní hodinky
Sportovní elegantní hodinky
Módní elegantní hodinky

Elegantní hodinky skladem
Elegantní hodinky v akci
Nárazuvzdorné - vodotěsné elegantní hodinky
Automatické elegantní hodinky
Quartzové elegantní hodinky
Elegantní hodinky se stopkami

Elegantní hodinky s kovovým páskem
Elegantní hodinky s koženým páskem
Elegantní hodinky s kaučukovým páskem
Elegantní hodinky s plastovým páskem

Titanové elegantní hodinky
Zlacené či zlaté elegantní hodinky
Keramické elegantní hodinky
Kovové (ocelové) elegantní hodinky

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Elegantní hodinky mají klasické jemné až decentní tvary a jejich vzhled se dá nazvat téměř jednoduchým. V této jednoduchosti je však krása a touto jednoduchostí vyniká neomšelá elegance plná nápaditosti a umění. 
 Hodinky určené do společnosti, hodinky společenské - v krátkosti i takto lze nazývat elegantní hodinky. Eleganci hodinek tvoří tři základní parametry: tenkost hodinek, jednoduchost v číselníku a nejlépe pouzdro (hodinky) osazené koženým řemínkem.
 Vždyť jsou to právě decentní hodinky, které jako doplněk k elegantnímu oblečení dělají z majitele či majitelky elegantního člověka. Nosíte-li na svém zápěstí elegantní hodinky, jste většinou klidné a rozvážné povahy. Chcete být viděni, ale zásadně ne všem na očích. Máte rádi klidnou společnost rozumných lidí. Ano, hodinky o svém majiteli či majitelce opravdu leccos napoví.
 A právě tenkost je hlavní kritérium pro eleganci. Tenkostí se hodinky stávají šperkem, tenkostí jsou hodinky decentní a doplňující, tenkostí dostávají hodinky šmrnc elegance. Součastě s tenkostí máme i nižší váhu hodinek, což je příjemné pro nošení.
 Jednoduchost číselníku se myslí hlavně velikost indexů a ručiček. Čím jsou indexy  a ručičky tenčí, tím jsou hodinky elegantnější. Taktéž lze říci, že římské číslice jsou jemnější a tudíž elegantnější než arabské. Z ručiček jsou nejelegantnější velmi tenké dlouhé ručičky - toto umění velmi dobře zvládá firma Longines, která vyrábí modelovou řadu Longines La Grande. Modely této řady jsou jedny z nejelegantějších hodinek na světě.
 Pánské elegantní hodinky se vyznačují propracovanou jednoduchosí a neomšelým tvarem, Tenkost je zde na místě, přehlednost též. Platí, že čím méně je barev na hodinkách, tím jsou elegantnější.
 Dámské elegantní hodinky jsou jednoduchých tvarů a ve stabilních barvách přírodních materiálů.


Tenké zlacené hodinky Longines   Tenké zlacené hodinky Longines patří k nejelegantnějším hodinkám na světě

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.