podsvit hodinek

Podsvícení displeje
Podsvícení displeje nebo číselníku je dnes většinou celoplošné a vyvolává se buď mačkáním tlačítka či korunky nebo nakloněním ruky - nakloněním ruky se v hodinkách aktivuje funkce rozsvícení osvětlení a hodinky svítí po dobu několika vteřin.


Celoplošné podsvícení displeje manuálně i náklonem ruky
Máte-li hodinky na zápěstí, při aktivaci této funkce postačí hodinky naklonit směrem k obličeji a v hodinkách se automaticky sepne podsvit celého číselníku nebo displeje cca. na 5 vteřin.


Plně automatický kalendář
Plně automatický kalendář je kalendář, který pozná přesný datum v měsíci nezávisle na délce měsíce. Tento program je v hodinkách nainstalován na několik let.


Svítící ručky a indexy
V ručkách a někdy i v indexech je nanesena vrstva, která při denním nošení na světle je schopna pracovat se světelnou energií - dokáže ji nashromáždit a díky svým vlastnostem natolik využít, že indexy a ručičky jsou schopny svítit celou noc (cca. 6 - 7 hodin - dle množství vrstvy). Jedná o tzv. iluminiscenční vrstvu a je to dnes nejvíce používaná technologie osvitu indexů a ručiček. Výběr hodinek s podsvitem je dnes skutečně velký a tak si každý zákazník může vybrat ten model, který mu funkcemi i designem vyhovuje.

Podsvit hodinek
 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.