Hodinky Hamilton

Pánské hodinky Hamilton (421)
Dámské hodinky Hamilton (94)

Hodinky Hamilton skladem (35)
Hodinky Hamilton v akci (1)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Hamilton
Automatické hodinky Hamilton
Quartzové hodinky Hamilton
Hodinky Hamilton se stopkami

Hodinky Hamilton s kovovým páskem
Hodinky Hamilton s koženým páskem
Hodinky Hamilton s kaučukovým páskem
Hodinky Hamilton s plastovým páskem

Titanové hodinky Hamilton
Zlacené či zlaté hodinky Hamilton
Keramické hodinky Hamilton
Kovové (ocelové) hodinky Hamilton

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Oficiální prodejce značky HamiltonŠvýcarské hodinky Hamilton představují slušnou kombinaci ceny a kvality a to hlavně u modelů s automatickými strojky. Některé strojky si nechává tato značka vyrábět firmou Eta exklusivně pro svoji produkci hodinek. Nejznámější tváří této značky byl Elvis Presley.
 Pánské hodinky Hamilton se vyznačují převážně elegantním stylem. Nacházíme zde kombinace ocelových pouzder a kožených pásků, ale také například kombinace zlacených pouzder a hnědého koženého řemínku, co je jedna n nejelegantnějších kombinací pro hodinky vůbec.
 Dámské hodinky Hamilton jsou spíše konzervativnějších nadčasových designů. Najdeme zde ale i modely až odvážně vyjímečné, které kopírují nejnovější hodinářské trendy.
 Značka Hamilton vznikla v roce 1892 ve Spojených Státech Amerických. Ve městě Lancastern začaly vyrábět první kapesní hodinky. A už tenkrát naznali, že aby se produkty této značky dobře prodávaly, musejí nést na číselníku punc švýcarské kvality. Proto se záhy celá firma stěhuje do Švýcarska. Firma přechází na výrobu námořních chronografů a tak se celkově zapisuje do hodinářského odvětví celosvětově jako výrobce velmi přesných časoměřičů. V polovině 19. století dodával Hamilton více jak 50% hodinek pro americkou železnici.
 Tato švýcarská značká má jeden patent a to prachotěsné uzavření hodinek průhledným víčkem. Toto dnes běžně používané vylepšení pro náhled na strojek firma Hamilton ukázala již v roce 1891 pod názvem Keystone Made, kdy Adam Britner roku 1886 ještě firmou Lancaster Watch Company vynalezl tento nadstandard pro stálé otevření krásy mechanického stroje. Založení značky Hamilton má však ještě větší záběr do minulosti, protože firmu Lancaster založil skotský právník pan Andrew Hamilton. Když firmu Lancaster koupila Waterbury Watch Company, nazvala firmu a hodinky jí vyráběné po zakladateli firmy panu Hamiltnovi. Hamilton Watch Company byla umístěna v komplexu Lancaster, později se výroba přesunula do Aurora Watch Company Shortle.
 První série kapesních hodinek nesla název Broadway Limited a byla na trh uvedena již se synonymem přesnosti "Hodinky pro přesnost železnic". A roku 1917 Hamilton vyrábí první náramkové hodinky určené pro něžné pohlaví. V roce 1928 kupuje Hamilton firma Illinois a zvětšuje sortiment hodinek o tvary i materiály - v tu dobu se vyrábí pouzdra i z drahých kovů. A v roce 1974 kupuje značku Hamilton Swatch Group, kde je dodnes.
 Zhlédli-li jste se v retro designu, tedy tvary a barvami začátku 19. století, jistě oceníte modelovou řadu Hamilton American Classic. Elegance jde zde ruku v ruce s neomšelou vizitkou minulosti, která nemění svoji jistotu líbivosti již více než 150 let. Rozhodnete-li se být majitelem hodinek z této modelové řady, úroveň doplňku bude v tomto případě opravdu nadčasová. I ostatní modelové řady jsou krásné, ale v čem tato značka vévodí mezi jinými švýcarskými značkami je kombinace kvality a ceny - Hamilton má velmi dobře zpracovanou kvalitu a komfort automatických strojků za opravdu příznivé ceny. Máme zde strojky s 60ti hodinovou rezervou chodu, ale dokonce i s 80ti hodinovou rezervou chodu a to vše sestrojené vždy z kvalitních materiálů ocel/kámen. Tímto se značka stává zajímavá pro milovníky hodinářského řemesla.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.