Hodinky Guess

Pánské hodinky Guess (36)
Dámské hodinky Guess (76)

Hodinky Guess skladem (32)
Hodinky Guess v akci (1)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Guess
Automatické hodinky Guess
Quartzové hodinky Guess
Hodinky Guess se stopkami

Hodinky Guess s kovovým páskem
Hodinky Guess s koženým páskem
Hodinky Guess s kaučukovým páskem
Hodinky Guess s plastovým páskem

Titanové hodinky Guess
Zlacené či zlaté hodinky Guess
Keramické hodinky Guess
Kovové (ocelové) hodinky Guess

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Naše firma je autorizovaným oficiálním prodejcem hodinek Guess. Díky tomu máte jistotu originálu hodinek. Spolu s jistotou originálu a s tím spojenou vysokou kvalitou hodinek máte jistotu oficiálního záručního a pozáručního servisu. Současně však i velmi důležitého servisu informačního, jelikož hodinky této značky si vyžadují svoji úroveň prodeje. Naše firma spolupracuje s oficiálním distributorem hodinek Guess pro Českou republiku firmou Temps Concept. Naše firma je vedená v sekci Prodejci na oficiálních stránkách této firmy www.temps-concept.cz.


Hodinky Guess jsou módním doplňkem s patřičnou dávkou atraktivnosti v každé kolekci, která se mění dvakrát ročně. Díky této kreativnosti se Guess tvaruje přesně tomu stylu módy, který je právě světovým trendem číslo 1.
 Pánské hodinky Guess mají vždy na svém číselníku posazený chronograf, který ale není v tomto případě záležitostí stopek, ale doplňku elegantních hodinek. Stopky jsou samozřejmě funkční, ale tyto stopky nejsou hlavní předností hodinek po stránce praktické, ale po stránce estetické. Chronograf v hodinkách "zatraktivňuje" daný model, zviditelní číselník a tím celé hodinky. A vzhledem k tomu, že hodinky jsou šperkem muže, velikost je zde vždy ku prospěchu věci.
 Dámské hodinky Guess jsou ocelovým šmrncovním náramkem spojujícím moderní eleganci s praktickým ukazatelem času. Energické hodinky energických tvarů a barev vzbuzují obdiv u nejedné ženy jakéhokoliv věku. Modely mají nápad, ukazují odvahu a smýšlení majitelky. Móda zde hraje hlavní roli, hodinky Guess se nekupují na deset let, "Guessky" se kupují na období modernosti modelu, což bývá maximálně pět let. Proto ženy střídají hodinky podstatně častěji, jak muži. A muži naopak do jednoho modelu hodinek více investují a modely volí spíše nadčasovější.
 Guess díky svým špičkovým návrhářům dodává na světový trh takové modely hodinek, které nejen přesně jdou s danou módní dobou, ale mnohé modely jsou nadčasovou záležitostí pro hodinky jako šperk takový. Guess je nadčasový, Guess je plný inovací a lehkosti, Guess je sám sebou.
 Společnost Guess vznikla v Californii roku 1981. Tato mladá firma začala s výrobou jeansů a díky své praciznosti a rychlosti reagovat na módní trendy a poptávku se velice rychle vyšplhala na vrchol módního průmyslu. Nyní je Guess v 70 zemích světa. První hodinky vyrobila tato Californká firma poměrně rychle - roku 1983. Z toho lze poznat, jak rychle se tato značka dostávala do podvědomí zákazníků a jak rychle pracovala na svém obchodním zdokonalováním.

Dámské hodinky Guess

 Guess hodinky jsou osazovány kvalitnimi japonskými strojky Myiota nebo švýcarskými strojky Ronda, které používají vyhlášené hodinářské světové značky. Tyto strojky se vyznačují svojí přesností, která je v praxi -4 - + 10 vteřin měsíčně. "Guessky" se vyrábějí v ocelových pouzdrech, které bývají povrchově upravované pro moderní vzhled. A tak zde můžeme nacházet hodinky s bílými pouzdry, černými pouzdry, modrými pouzdry atd. Nejčastěji však můžeme vybírat z hodinek zčásti nebo zcela zlacených - zlatá barva totiž sedí ke zlatým šperkům, které mnohé dívky a ženy nosí. A tímto se vytváří komlet, lépe řečeno set, který působí jako celek na ženě vypadá velice elegantně. A ušlechtilost spojená s elegancí ženám vždy slušely.
 Značku Guess založili bratři Marcianovi, kteří vyrůstali na jihu Francie, kraji známém pro módní nadšenost a styl. A také díky tomu se stává tato značka ikonou dvacátého století. Designy v sobě spojují divokost dřívější Ameriky a kulturu a eleganci Evropy. A jeden z bratrů - Paul Marciano - je za tuto práci náležitě oceněn - zastává pozici CEO jako ředitel společnosti Guess. Navazuje na spolupráci s Cindy Livingston - prezidentkou CEO společnosti Sequel AG.
 A proč se zde zmiňujeme o firmě Sequel AG? Tato švýcarská firma se sídlem v Zugu byla založena roku 2007 a je členem federace švýcarského hodinářského průmyslu. Sequel AG má již pobočky v Paříži, Londýně, Hong Kongu a Norwalku. Společnost Sequel AG uzavřela smlouvu se společností Guees na patnáct let pro celosvětovou distribuci hodinek a šperků. Sequel AG nyní distribuje hodinky a šperky Guess do více jak 100 zemí světa.
  Firma Guess udělala vše pro to, aby jste si našli v kolekci hodinek právě ten model, který se Vám bude opravdu líbit.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.