Hodinky Frederique Constant

Pánské hodinky Frederique Constant (124)
Dámské hodinky Frederique Constant (66)

Hodinky Frederique Constant skladem (20)
Hodinky Frederique Constant v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Frederique Constant
Automatické hodinky Frederique Constant
Quartzové hodinky Frederique Constant
Hodinky Frederique Constant se stopkami

Hodinky Frederique Constant s kovovým páskem
Hodinky Frederique Constant s koženým páskem
Hodinky Frederique Constant s kaučukovým páskem
Hodinky Frederique Constant s plastovým páskem

Titanové hodinky Frederique Constant
Zlacené či zlaté hodinky Frederique Constant
Keramické hodinky Frederique Constant
Kovové (ocelové) hodinky Frederique Constant

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

 Hodinky Frederique ConstantHodinky Frederique Constant ztvárňují luxus na hodinářském světovém poli hodinářského řemesla. Elegance zde jednoznačně vede a díky tomu patří tato značka k jedním z nejspolečenštějších značek hodinek vůbec.
 Pánské hodinky Frederique Constant jsou osazovány jak strojky elektronickými quartzovými, tak automatickými. Tato švýcarská firma disponuje strojky vlastní výroby, což posazuje každou švýcarskou značku vysoko nad průměr.
 Dámské hodinky Frederique Constant uspokojí zákaznice, které se rády zdobí elegancí. Tato značka opravdu umí navrhnout a vyrobit nestárnoucí nadčasový design pro dámské hodinky.
 Původ této švýcarské značky sahá do roku 1904, kdy pánové Frédérique Schreiner a Constant Stas založili společnost vyrábějící hodinky s názvem spojením jejich jmen. Tato firma dnes sídlí v Plan-les-Ouates, Ženeva. Společnost inovovali potomci zakladatelů v roce 1988 Peter Stas s jeho manželkou Alettou Bax a oba se aktivně podílejí na všech fázích výroby, od počátečního návrhu modelu po konečnou montáž. Svoji první kolekci hodinek předvedli v roce 1992 a skládala se z šesti modelů hodinek. V roce 1994 kázala značka první otevřené srdce v číselníku - pohled na kmitající setvačku, takzvaný tlukot srdce hodinek. Tento designový prvek oživil hodinky a stal se okamžité hitem na hodinářském poli. Firma Frederigue Constant se rozhodla investovat do vývoje tohoto designového prvku a ukázala světu 5 patentů k tomuto stroji. Od roku 2002 také společnost vlastnila značku hodinek Alpina. 
 V roce 2008 překvapila tato relativně mladá značka na světové výstavě ve švýcarském Baselu strojek osazený tourbillonem. Strojek je vyroben kompletně v domácím prostředí, jedná se o jeden ze strojků vlastní výroby, což zvedá prestiž nejen hodinkám, ale celé značce. Strojek má v sobě několik unikátních funkcí včetně křemíkového krokového kola. Lehkost tohoto kola a snížení tření zvyšuje účinnost kroku. Frederique Constant investuje i na charitu. V roce 2011 investuje 75.000,- dolarů do mezinárodní dětské Heart Foundation 5. V roce 2011 Frederique Constant vyrobila více než 120.000 hodinek prodaných v 2 700 prodejnách nabízejících značku ve více než 100 zemích.

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.