Hodinky Fossil

Pánské hodinky Fossil (17)
Dámské hodinky Fossil (19)

Hodinky Fossil skladem (36)
Hodinky Fossil v akci (7)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Fossil
Automatické hodinky Fossil
Quartzové hodinky Fossil
Hodinky Fossil se stopkami

Hodinky Fossil s kovovým páskem
Hodinky Fossil s koženým páskem
Hodinky Fossil s kaučukovým páskem
Hodinky Fossil s plastovým páskem

Titanové hodinky Fossil
Zlacené či zlaté hodinky Fossil
Keramické hodinky Fossil
Kovové (ocelové) hodinky Fossil

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)


 Hodinky Fossil se vyznačují svoji kreativností a různorodostí tvarů modelů moderního stylu a jsou oblíbené mladými lidmi celého světa. Nápaditost a odvážný styl návrhů posazuje hodinky této značky do úrovně fashion stylu a atraktivita designů jde ruku v ruce s vyjádřením osobnosti majitele či majitelky. Fossilky jsou velmi oblíbené na celém světě díky obrovské škále modelů za přijatelné ceny, které se mění dvakrát do roka.
Pánské hodinky Fossil jsou vyjádřením osobnosti a vyjímečnosti majitele. Zákazník si může vybrat z vyloženě barevných hodinek plných avantgardních nápadů a různých tvarů a designů. A vedle toho zde nacházíme mechanické automaty klasického designu zvýrazněného přiznáním strojku z pohledové části číselníku. Pánská kolekce značky Fossil je skutečně široká a chcete-li hodinky této značky, designově si určitě vyberete model, který se stane součástí Vašeho zápěstí.
 Dámské hodinky Fossil mají své přednosti v kreativnosi modelů, která jde ruku v ruce s atraktivitou vtělenou do každého modelu. Dámské hodinky této texaské značky opravdu na malá zápěstí dívek skvěle padnou a zvýrazní osobnost stejně, jako krásný moderní šperk. Moderní hodinky dnes k ženě neodmyslitelně patří a čas je zde spíše druhotný - na prvním místě je design, to, aby hodinky na první pohled zaujmuly. A toto značka Fossil opravdu zvládá dobře.

Dámské módní hodinky Fossil

 Fossily jsou osazovány převážně japonskými strojky Citizen Miyota - tento strojek je bateriový quartz a vyznačuje se svojí přesností a spolehlivostí. Pouzdra jsou převážně z nerez antialergické oceli a jsou-li povrchově upravované pro atraktivnější vzhled hodinek, vždy se jedná o velmi kvalitní a tvrdou povrchovou úpravu. Hodinky této značky v této ceně jsou prostě kvalitní.
 Právě atraktivnost a měnící se designy v poměrně častých dekádách zaručuje čerstvý a mladistvý nádech každého modelu. Fossilky jsou hodinky určené mužům a dívkám od 15 do 45 let, zkrátka pro ty, kteří chtějí být stále in, stále atraktivní. A hodinky, to je ozdoba, která je všímatelná a která na zápěstí osloví i například kolemjdoucí. 
 Nejčastějšími materiály, které firma Fossil používá, je kvalitní nerez ocel. Tato ocel se povrchově matuje, brousí, lapuje nebo leští - vše tak, jak je vždy pro daný tvar modelu to nejlepší. Toto je ve stříbrné barvě. Fossilky mají však i různé povrchové úpravy, kterými se hodinky ubírají cestou retro módy nebo zase odvážné módy mladých. Týmy návrhářů stále vymýšlejí nové a nové kolekce modelů a díky tomu mají zákazníci stále z čeho vybírat. Právě atraktivnost této značky je založena na neustálé změně, neustálém vymýšlení designů, které nepodlehnou módě a přitom jsou stále líbivé.
 Strojky používají Fossil hodinky nejčastěji japonskou Miyotu - strojek, který je léty vyzkoušený a používaný mnoha kvalitními značkami na celém světě. Ani s vodotěsností nejsou hodinky této značky nijak pozadu - pokud chceme sportovní modely, máme zde povětšinou vodotěsnost na koupání, v některých případech dokonce na potápění do 8 metrů. Je-li však model moderního stylu či elegance, není zde vodotěsnost nutná a tak Fossil volí dostačující vlhkotěsnost. Fossil dává každým hodinkám to, co k nim patří a co je činí nápaditými a krásnými.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.