Hodinky Fortis

Pánské hodinky Fortis (115)
Dámské hodinky Fortis (5)

Hodinky Fortis skladem (6)
Hodinky Fortis v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Fortis
Automatické hodinky Fortis
Quartzové hodinky Fortis
Hodinky Fortis se stopkami

Hodinky Fortis s kovovým páskem
Hodinky Fortis s koženým páskem
Hodinky Fortis s kaučukovým páskem
Hodinky Fortis s plastovým páskem

Titanové hodinky Fortis
Zlacené či zlaté hodinky Fortis
Keramické hodinky Fortis
Kovové (ocelové) hodinky Fortis

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Fortis hodinky - logoHodinky Fortis jsou elegantních pilotních designů vyznačující se vždy skvělou čitelností. Jejich až robustní modely vzdávají čest logu Fortis - přeloženo z latiny "silný".
 Pánské hodinky Fortis zaujímají největší procento nabídky kolekce této světově známé značky. Čisté linie přesných detailů činí z těchto hodinek praktický šperk muže.
 Dámské hodinky Fortis jsou víceméně zmenšené pánské modely, tyto hodinky uvítají ženy, které mají rády větší čitelné hodinky až pánských designů.
 Hodinářská značka Fortis je vnímána na světovém hodinářském poli od roku 1912, kdy ji založil pan Walter Vogt. Již dvanáct let po vzniku se spojuje s vynálezcem automatických hodinek, panem Johnem Harwoodem. A úspěch na sebe nedal dlouho čekat - v roce 1926 ukazuje Fortis na Baselworldu první automatické hodinky s názvem Harwood Automatic. Tyto hodinky si nechal Fortis patentovat. Fortis takto ukazuje celému světu přes největší výstavu hodinek Baselworld (která je mimochodem aktivní dodnes) první automatické hodinky.
 V roce 1937 si tato relativně mladá značka připomíná výročí vzniku a uvádí na trh v tomto datu svůj první chronograf, včetně Rolls a Autorist. Systém Autorist navrhl též pan Howard a pohybem hodinek (pásku) se strojek natahuje. V roce 1943 uvádí Fortis na trh první vodotěsné hodinky modelové řady Fortissimo, které jsou v tuto dobu veřejností stále oblíbenější.  První fotografie kosmonauta s hodinkami Fortis je již z pozdější doby a kosmonaut má na ruce model Lemania 5100 MOVT. - automatický chronograf.
 Roku 1962 je strojek Spacematic Automatic konstruován pro extrémní podmínky a výrazné teplotní změny. Hodinky byly testovány sedmi členy vesmírné mise USA. V roce 1994 Star City Training Center vybrali Fortis jako oficiální časomíru kosmonautů jako součást základní výbavy. Hodinky se osvědčily jak uvnitř, tak vně vesmírné stanice. Od roku 1994 byl Fortis zvolen výhradním dodavatelem hodinek vesmírných misí ruské Federální kosmické agentury. A v roce 1997 vyrábí Fortis hodinky pro rusko-německou vesmírnou misi MIR 97.
V roce 1975 došlo k zavedení nového vydání kolekce automatických hodinek Flieger, aby bylo světu připomenuto, že Fortis je první továrna na světě, která vyráběla automatické hodinky. Roku 2004 byl udělen modelu Flieger Chronograph inaugurační trofej evropského leteckého hodinkového roku - Military Squadron Edice. Fortis od té doby dodal hodinky do mnoha leteckých jednotek: Jagdgeschwader (Německo), Swiss 11 Fighters (Švýcarsko), Hellenic Tygři (Řecko), síly NATO (Maďarsko), Immelmann 51 (Německo), Thunder Tiger Aerobatic Team (Tchaj-wan) a Papa Squadron (Maďarsko).
 Fortis "švýcarské hodinky" mají dnes oblibu nejen u letců, ale i u široké veřejnosti zákazníků, kterým se historie a smýšlení této značky líbí. Sortiment této značky není příliž velký, zato každý model je svým originálním způsobem zajímavý. Všechny hodinky této značky mají precizní švýcarskou kvalitu, která z těchto hodinek tvoří nejen prvotřídní zážitek z nošení, ale i dobrou investici.
 Oficiální stránky značky Fortis jsou www.fortis-watch.com
.
 Výhradní oficiální distributor značky Fortis pro maloobchodní prodejny v ČR je firma NEST: www.nest-sro.cz.Automatický strojek pro hodinky Fortis

                Automatický strojek pro hodinky Fortis s logem na rotoru
 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.