Hodinky Esprit

Pánské hodinky Esprit (8)
Dámské hodinky Esprit (86)

Hodinky Esprit skladem (93)
Hodinky Esprit v akci (24)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Esprit
Automatické hodinky Esprit
Quartzové hodinky Esprit
Hodinky Esprit se stopkami

Hodinky Esprit s kovovým páskem
Hodinky Esprit s koženým páskem
Hodinky Esprit s kaučukovým páskem
Hodinky Esprit s plastovým páskem

Titanové hodinky Esprit
Zlacené či zlaté hodinky Esprit
Keramické hodinky Esprit
Kovové (ocelové) hodinky Esprit

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Logo hodinky EspritEsprit. V přesném doslovném překladu důmyslný, důvtipný. A tímto se Esprit skutečně řídí - jak barevností modelů, tak tvarama a designama.
 Dámské hodinky Esprit oplývají elegantními, někdy až luxusně vypadajícími modely zdobené kamínky nebo různými jinými vkusnými doplňky pro zkrášlení hodinek blíže šperku.
 Pánské hodinky Esprit jsou charakteristické extravagantními, ale zároveň elegantními designy, které osloví nejednoho muže, který rád ozdobí své zápěstí vkusným doplňkem.  Elegance se zde snoubí s vkusnou extravagantnosí a výsledkem je moderní krásný výrobek.
 Tato poměrně mladá značka začíná vyrábět oděvy, ukazuje světu  parfémy a na řadu přicházejí i šperky a hodinky. Jejich designy jsou moderní, ale ne extravagantní - jsou nadčasové a stále líbivé. Je to značka pro mladé, značka plná svěžesti a optimismu. Značka, kterou již dnes zná prakticky každý.
 Hodinky Esprit používají převážně dva druhy strojků - japonský Citizen a švýcarský Rondo. Oba strojky jsou opravdu kvalitní a vyznačují se svojí přesností a dlouhou životností. I materiál, který Esprit zvolila pro důkaz kvality, je v hodinářským průmyslu punc dobrého zboží - ušlechtilá nerez ocel. Též kvalita vsazených kamínků je výborná - kamínky pevně vsazované do tvrdé oceli drží a zdobí hodinky po celý čas nošení. Ve většině případech máme leštěnou stříbrnou ocel - lesk oceli je stále moderní a lesklé zboží svým leskem vždy přitahovalo oči lidí.

Dámské módní hodinky Esprit


 Espritky, jak se dnes již lidově hodinkám této značky říká, získali ve světě popularitu za krátký čas. Zakladatelé této značky, americká návrhářka Susie Russel a horolezec Doug Tompkins, určitě nepředpokládali takovýto rozsah a sortiment nesoucí logo této značky. Vše začalo roku 1964, kdy se tito dva lidé potkali a o šest měsíců později se vzali. Roku 1968 se rozhodli vyrábět moderní vkusné oblečení a zde poprvé je možné vidět logo Esprit. A začátkem sedmdesátých let se zakládá akciová společnost Esprit de Corp. A roku 1971 vchází do této kreativní a v tu dobu již známé společnosti Doug Michael Jang, který se stává předsedou společnosti a současně akcionářem. Tento spoluvlastník přináší do společnosti nový příliv peněz, ale i nápadů. Společnost se přejmenovává na Esprit Far East Group a společnost a obraty rostou. Vytváří se dodnes známé synonymum Espritu logo E s třemi čárkami. Spolu s křiklavě červenou barvou Éčka je logo svojí jednoduchostí a přitom promyšlenou moderností snadno zapamatovatelné pro každého. A právě roku 1995 začíná Esprit vyrábět i brýle a hodinky. 
 Espritky jsou vyráběny vždy s novým nádechem, s nádechem dané sezóny. Nedá se tím ale jednoznačně říci, že hodinky této značky jsou sezónní záležitostí ve směru líbivosti. Designy jsou propracované a jejich krása zůstává i po módní vlně. A pokud nejsou pouzdra či náramky zlacené, mohou se po čase poškrábání opět vyleštit - jde poté pouze o to, zda-li si budete chtít tento model nebo zda-li nešáhnete po některém z modelů nové kolekce.
  Dovolte mi pozvat Vás do katalogu značky Esprit - můžete si v klidu doma prolistovat tento katalog nebo využít internetového prodavače, který je tu pro Vás nahoře na této stránce. Ve dvou základních řadách se nám otevírají modely velmi úspěšného Houstonu a klasických modelů pro denní nošení. Ať zvolíte kteroukoliv variantu, přeji Vám klidné a ničím nerušené vybírání.
 Hodinky Esprit zde pro Vás nabízíme za doporučené ceny - tyto ceny se drží na přepočet na celém světě stejné. Tyto ceny odpovídají kvalitě a designu značky Esprit a jsou skutečně přijatelné.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.