Hodinky Emporio Armani

Pánské hodinky Emporio Armani (6)
Dámské hodinky Emporio Armani (5)

Hodinky Emporio Armani skladem (11)
Hodinky Emporio Armani v akci (2)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Emporio Armani
Automatické hodinky Emporio Armani
Quartzové hodinky Emporio Armani
Hodinky Emporio Armani se stopkami

Hodinky Emporio Armani s kovovým páskem
Hodinky Emporio Armani s koženým páskem
Hodinky Emporio Armani s kaučukovým páskem
Hodinky Emporio Armani s plastovým páskem

Titanové hodinky Emporio Armani
Zlacené či zlaté hodinky Emporio Armani
Keramické hodinky Emporio Armani
Kovové (ocelové) hodinky Emporio Armani

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

 
Hodinky Emporio Armani jsou na trhu pro své příznivce teprve krátký čas a můžeme říci, že tato pocitová záležitost se stala módní ikonou. Modely této světově známé značky ukazují luxusní provedení designů právě tak, jak lze od těchto italských návrhářů s příjemnou radostí očekávat. Nutno podotknout, že i přes trošku vyšší cenu zde nacházíme skutečné umění designu předvedeného tentokrát v hodinářském průmyslu. Vše, co je originál od firmy Emporio Armani a je tímto navrhováno špičkovými návrháři této značky, má punc prestiže a s tím ruku v ruce vždy jde vyšší cena - někdy i záměrně.
Móda je slovo spojené s tímto logem. Móda, která tvaruje myšlení lidí pro inovace a změny. Móda, která určuje a dělá obraty právě firmám věnujícím se tomuto oboru. A hodinky dnes do módy jednoznačně patří, hodinky zdobí, hodinky zkrášlují - a k tomu všemu jsou užitečné, jelikož měří čas. A nosit na zápěstí krásné hodinky, to je prestižní záležitost pro každého z nás - pro muže i pro ženy.
Pánské hodinky Emporio Armani mají převážně elegantní zajímavé designy plné originální elegance, ze které je cítit styl a umění. Na ruce muže zaujmou už svým "drahým" vzhledem - a to značka mnohdy na první pohled vidět není! Ano, hodinky s tímto logem zdobí a zkrášlují. Nádych luxusu je opodstatněný a potrvrzený nejen známostí značky, ale i propracovaností modelů. Tónované číselníky zde střídají čisté uhlazené designy, leštěné stříbrné ocelové náramky střídají hnědou eleganci v podobě kvalitní kůže.
 Dámské hodinky Emporio Armani jsou osazeny převážně japonskými strojky Miyota nebo švýcarskými strojky Ronda. Jemnost zpracování se dá směle srovnávat s drahými švýcarskými značkami , od kterých se poté liší hodinky pouze absencí nápisu swiss made.
 Hodinky Armani kladou důraz na kvalitu opravdu ve všech směrech. Ocel je zde používaná té nejvyšší kvality označená 316L. Tato ocel je nerezavějící a obsahuje minimální množství niklu, takže hodinky mohou nosit i alergici. Ocel se povrchově upravuje a proto můžeme hodinky Armani najít v matovaném provedení, v lesklém provedení a nebo v kombinaci matu a lesku, což je nejčastější a také nejžádanější kombinace. Dále se některé modely pro vyjímečnost a atraktivnost upravují do černých, bílých , hnědých, modrých či zlatých barev. Nános barevného odstínu je zde povětšinou systémem PVD, které je jedno z nejlepších pro co nejdelší krásný vzhled hodinek.
 Strojky používá v quartzu Armani švýcarské Ronda. Tyto strojky používají mnohé kvalitní švýcarské značky. Ronda je ozkoušená a je velmi spolehlivá. V některých levnějších modelech nacházíme japonský strojek Myiota, který je nejčastěji používaným strojkem v hodinářském průmyslu. I tento strojek je vyzkoušený a vyniká vysokou přesností.
 Vyšší cena je u hodinek této ceny očekávána, jelikož oděvy a parfémy této značky patří do vyšší cenové kategorie. Za vyšší cenu si však zákazník kupuje kvalitní vyzkoušenou značku, která prodává své zboží prakticky po celém světě. Designy modelů jsou skutečně promyšlené a nekopírující žádné trendy - Emporio Armani je svůj, má vlastní nápady a vlastní návrhy. Modely jsou nadčasové a mnohdy působí až dojmem usedlosti - nadčasovost však není v avangarditě a pestrých barvách. Nadčasovost je elegance a střídmost, střídmost tvarů a barev (proto velmi často volí Armani kombinaci elegantní lesklé oceli a hnědých kožených pásků). Zkombinovat tyto dva aspekty k sobě umí designéři této firmy opravdu dobře a díky tomu můžeme obdivovat jejich krásné až umělecké výrobky.
 Mechanické automaty potvrzují kreativnost nejen v designech, ale i ve strojcích. Mechanika je osazena kvalitními automaty japonské značky Miyota. Strojky mají slušnou přesnost a plynulý chod vteřinové ručičky zelegantní celkový design modelu.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.