Hodinky DKNY

Pánské hodinky DKNY (1)
Dámské hodinky DKNY (4)

Hodinky DKNY skladem (5)
Hodinky DKNY v akci (1)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky DKNY
Automatické hodinky DKNY
Quartzové hodinky DKNY
Hodinky DKNY se stopkami

Hodinky DKNY s kovovým páskem
Hodinky DKNY s koženým páskem
Hodinky DKNY s kaučukovým páskem
Hodinky DKNY s plastovým páskem

Titanové hodinky DKNY
Zlacené či zlaté hodinky DKNY
Keramické hodinky DKNY
Kovové (ocelové) hodinky DKNY

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Hodinky DKNY jsou krásných jemných designů a nošení těchto hodinkových šperků ja radost a potěšení. Modernost a propracovanost zároveň jsou na hodinkách této značky vidět na první pohled. 
 Pánské hodinky DKNY jsou převážně elegantních tvarů a barev a slouží výhradně jako módní doplněk. Čisté lunety pouzder dávají hodinkám DKNY podtext ušlechtilosti a elegance. Modely se kombinují jak s kovovými, tak s koženými pásky. A právě kožené pásky dodávají hodinkám DKNY punc elegance. Nejelegantnější barva kůže je hnědá a různé její odstíny. Kovové náramky jsou designově "tvrdší", zato jsou na ruce více vidět.
 Dámské hodinky DKNY jsou alfou a omegou hodinkového odvětví firmy Dkny. Sortiment dámských hodinek této značky je oravdu veliký a i zde jsou modely převážně elegantních designů. V kolekci nacházíme jak hodinky zlacené, které jsou určené jako doplňkový šperk ke zlatým klenotům, tak stříbrné levnější modely moderních designů. Hodinky slouží jako náramky, čas zde v mnohých případech potlačuje design ozdoby.
  Designy hodinek DKNY nejsou nijak extravagantní ani nijak vyjímečné - jejich designy se přibližují designům moderních švýcarských hodinek - proto jsou v určitém směru nadčasové a svoji atraktivnost neztrácejí opravdu dlouho.
 

Dámské hodinky DKNY


  Donna Karan New York  je logo známe dnes na celém světě. Donna Karan je módní návrhářka a dnes se vedle aktivit v průmyslu oděvů aktivně zapojuje do průmyslu hodinářského a parfumerického. Elegance je hlavní směr, kterým se Donna Karan ubírá. A právě v eleganci se dá experimentovat, má-li návrhář talent.
 Značka DKNY byla založena v roce 1989 v New Yorku a se založením pomáhá manžel Donny Karan Steven Weiss. Na počátku své kariéry  získávala Donna Karan zkušenosti od amerického návrháře Anne Kleinema. Ve spolupráci začali tvořit Anne Klein a Donna Karan krásné oblečení, ve kterém se spojoval nadstandardní vkus s příjemnou cenou. Po odchodu Anneho Kleina se stává hlavní návrhářkou Donna Karan a přibírá k sobě kamaráda ze školy Louise Dell´Olio. Tato značka se zabývala výrobou módních oděvů a díky osobitému vkusu našla oblíbenost u mnoha zákazníků. Donna Karan poté začíná vyrábět parfémy a svůj sortiment rozšiřuje i o šperky a hodinky. 
 V roce 2001se do firmy zapojuje francouzská společnost Louis Vuitton Moet Hennessey. Otevírají se první obchody - první v Londýně roku 1997 a druhý v New Yorku v roce 1999. Dnes má firma DKNY na sedmdesát obchodů po celém světě včetně dvaceti obchodů v Číně, Šanghaji, dvou obchodů v Kanadě - ve Vancouveru a čtyř obchodů v  Dubaji. Firma DKNY má sídlo na 550 sedmé Avenue na Manhattanu v New Yorku. Donna Karan figuruje ve firmě stále jako hlavní postava - je předsedkyně a hlavní designér produktů.
 DKNY hodinky používají nejčastěji kvalitní švýcarské strojky Ronda. Toto jsou strojky, které používají mnohé kvalitní švýcarské hodinářské firmy. Celkově kvalita hodinek DKNY je velmi slušná - těsnění ve víčkách i v korunkách je dobré, sklíčka jsou křemíková. Hlavní, o co se firma opírá, je značka. Ale toto je praxe všech světově známých firem, ukazovat vlastní logo kde se dá. A proč ne, vždyť svojí pílí spojenou s atraktivním zbožím se značka dostává do podvědomí společnosti a odměnou za kvalitní krásné zboží je vděk zákazníků, kteří zboží kupují a mají ze zboží radost.
 Kolekce hodinek DKNY se mění každý rok, kdy na jaře ukazuje světu značka vždy nové modely. To ještě neznamená, že se přestávají dělat modely z předešlých let - hodinky, které se těší oblibě zákazníkům na celém světě se vyrábí dál a nové modely "doplňují" kolekci DKNY. Nové modely jsou nutností pro každou značku, nové modely určují směr značky a její vkus. A čím je značka více ovlivňována módou, tím více jsou od ní nové modely žádány, takže zatímco u drahých švýcarských hodinářských značek přílišnou změnu modelů očekávat nemusíme, u hodinek levnějších moderních je změna minimálně jednou za rok důležitá.
 DKNY tuto obchodní strategii dobře zná a na svých výrobcích si jak po kvalitativní, tak po estetické stránce dává opravdu záležet. A proto jsou výrobky DKNY tolik oblíbené a známé.

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.