Hodinky Diesel

Pánské hodinky Diesel (10)
Dámské hodinky Diesel (3)

Hodinky Diesel skladem (12)
Hodinky Diesel v akci (11)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Diesel
Automatické hodinky Diesel
Quartzové hodinky Diesel
Hodinky Diesel se stopkami

Hodinky Diesel s kovovým páskem
Hodinky Diesel s koženým páskem
Hodinky Diesel s kaučukovým páskem
Hodinky Diesel s plastovým páskem

Titanové hodinky Diesel
Zlacené či zlaté hodinky Diesel
Keramické hodinky Diesel
Kovové (ocelové) hodinky Diesel

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)


Hodinky Diesel patřili a patří do značek moderních tvarů a barev s notnou dávkou odvahy a atraktivnosti. 100%tní záruka originálních hodinek spojená se skvělými cenami otevírá kolekci těchto nevšedních modelů v našem obchodě každému z Vás. Dnes zná tuto poměrně mladou značku již snad každý - světový trh si dobila svými "Dieselovými" designy, které poté ostatní mají tendenci kopírovat. Diesel je osobitý, originální, je svůj.
 Pánské hodinky Diesel mají spíše masivnější designy zvýrazňující zápěstí majitele již z dálky. Osobitost Dieselů je natolik zřejmá, že se nemusí číst ani logo a kdo se v módě vyzná ví, že tento produkt je Diesel. Pro pány vyrábí tato italská značka hodinky na kůži i na kovu, střídají se zde klasické modely nepodléhající tolik módě s avantgardními designy odvážných tvarů a barev plný odvahy. Neochvějný směr být originálním a prostě jiným - toto propůjčuje svými designy tato značka svým majitelům.
 Dámské hodinky Diesel jsou mezi ženami a dívkami velmi oblíbené pro svoji atraktivnost a kvalitu. Svoji atraktivitu si drží dlouho a díky tomu je investice do Dieslů dlouhodobější. Na malém dámském zápěstí jsou větší dámské hodinky moderní a krásné.
Jeho nezaměnitelnost spočívá v decentní masivitě, kterou odlehčuje propracovanost a šmrnc. Své moto "Pro úspěšné žití" vložilo jako součást ke svému logu a říká - pojďme být úspěšní, pojďme se otevřít a žít, pojďme žít tak, jak se cítíme. A svými výrobky chce Diesel podpořit Vaše pozitivní myšlení na vše kolem Vás, aby jste měli radost ze života tak, jak každý ve své podstatě chce.
 Tato italská značka nemá příliž dlouhé historické kořeny. Avšak i přes svůj relativně mladý věk její zakladatelé dokázali rychle proniknout na světový trh módy. Začátek výroby je věnován oděvní módě, posléze, ověnčen úspěchy světové veřejnosti, přicházejí na řadu šperky a hodinky. A i zde přichází vlna úspěchu a italové opět ukazují světu svůj talent pro hezké moderní věci.
 Pouzdra hodinek Diesel se vyrábí výhradně z kvalitní nerez oceli. Tato ocel je leštěná, matovaná (či kombinace těchto povrchových úprav) nebo na oceli je nanesen tvrdý povlak barevně odlišný od stříbrné oceli pro zajímavější a atraktivnější vzhled modelu. Co se týče skel, používají hodinky křemíková skla. Tyto skla jsou výrobně levná, tedy i na případnou výměnu, materiálem je sklo do určité míry pružné a proto rozbití skal není snadné. Diesely používají zesílená skla - tady se slučuje typicky masivní design této značky s praktickou stránkou. Nevýhodou křemíkového skla je poškrabatelnost - při denním nošení se za čas můžou na skle objevit rýhy zapříčeněné mechanickým poškozením. Skla se samozřejmě dají měnit.
 Co zaujme takřka každého jsou kožené řemínky. Krásně propracované a prošívané pásky vzbuzují pocit kvality a dlouhé životnosti. Je tomu skutečně tak. Řemínky vydrží při denním nošení 4 - 5 let a jejich opotřebovanost není prakticky vidět z horní pohledové strany, ale zespodu. Estetika je tedy po celou dobu nošení zachována.
 Kreativnost modelů nabízí pro každého, kdo zavítá do kolekce hodinek Diesel, vždy něco nového. Na modelech se střídají různé tvary pouzder, v číselníkách různé varianty chronografů či barev číselníků, jsou-li hodinky digitální, digitál je zde volen právě pro svůj osobitý retro styl.
 Itálie je známá na celým světě svým kreativním přístupem k módě. A tato značka je typickým příkladem talentu italských návrhářů spojenou se smyslem pro detail a kvalitu výrobku. Všechny hodinky této značky používají kvalitní strojky Miyota Citizen, kterými se osazují i hodinky jiných kvalitních prestižních značek. Tyto strojky vykazují slušnou přesnost - 0 - 0,5 vteřiny denně. Taktéž životnost strojku je kolem 25 let a právě díky kvalitě pouzder a poctivém utěsnění víček, korunek a případně tlačítek není stroj vystavován prachu či jiným negativním vlivům je stroj stále v čistém prostředí. Toto prostředí je ideální pro přesný chod stroje a maximální životnost. Taktéž baterie vydrží mnohem déle. A tak spolu s nerez ocelovými pouzdry, pravými koženými řemínky, zesílenými skly pro odolnost případného nárazu a většinou slušnou vodotěsností jsou tyto fashion hodinky mezi veřejností velmi oblíbené a žádané a vedle originálního moderního designu zde máme i po hodinářské stránce dobrou kvalitu.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.