Hodinky Claude Bernard Swiss

Pánské hodinky Claude Bernard Swiss (325)
Dámské hodinky Claude Bernard Swiss (457)

Hodinky Claude Bernard Swiss skladem (30)
Hodinky Claude Bernard Swiss v akci (0)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Claude Bernard Swiss
Automatické hodinky Claude Bernard Swiss
Quartzové hodinky Claude Bernard Swiss
Hodinky Claude Bernard Swiss se stopkami

Hodinky Claude Bernard Swiss s kovovým páskem
Hodinky Claude Bernard Swiss s koženým páskem
Hodinky Claude Bernard Swiss s kaučukovým páskem
Hodinky Claude Bernard Swiss s plastovým páskem

Titanové hodinky Claude Bernard Swiss
Zlacené či zlaté hodinky Claude Bernard Swiss
Keramické hodinky Claude Bernard Swiss
Kovové (ocelové) hodinky Claude Bernard Swiss

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

 Hodinky Claude Bernard patří do světoznámé švýcarské společnosti Edox watch group, která vyrábí hodinky vysoké kvality Edox. Hodinky Claude Bernard se vyrábí ve stejné fabrice, kde se vyrábí nám dobře známý Edox.
 Pánské hodinky Claude Bernard mají špičkové designy luxusních švýcarských hodinek a každý jejich majitel si bezesporu s takovými hodinkami zvedá sebevědomí. Claude Bernard sází víceméně na eleganci, sportu zde najdeme pomálu a když už, tak patřičně profesionálně sladěný s elegancí.
 Dámské hodinky Claude Bernard mají typické designy švýcarských hodinek a díky tomu jsou a budou stále moderní a nositelné v jakékoliv době s jakoukoliv módou. Tyto designy totiž nikdy neoplývají výstředností, ale jsou naopak stabilně neokoukané a módně stálé.

Pánské hodinky Claude Bernard
Claude Bernard je typickou značkou zajišťující opravdu dobrou kvalitu za slušnou cenu. Díky tomu se může řadit do vyšší střední třídy stejně jako např. Tissot nebo Certina. Jejich designy na nás dýchají elegancí, někdy s trochou decentní sportovní tématiky. Jelikož Edox je již příliž luxusní a odpovídají tomu i ceny, má zde Edox dvojníka se vším všudy kromě ceny - tu má Claude Bernard podstatně přijatelnější. A právě díky skvělé kombinaci ceny a kvality se stávají hodinky Claude Bernard vyhledávaným sortimentem mnoha mužů a žen, kteří hledají švýcarskou kvalitu za rozumné peníze.

Luxusní hodinky Claude Bernard

 Hodinky Claude Bernard jsou stejně jako Edox osazovány švýcarskými strojky a díky tomu, že jsou vyráběné ve Švýcarsku, mohou nosit tento punc kvality na číselníku - punc zvaný swiss made.

Nadčasové hodinky Claude Bernard
Rozhodnete-li si zakoupit hodinky švýcarské výroby Claude Bernard, budete z nich mít radost a budou Vám ve svém účelu sloužit stejně dobře, jako ke svému účelu slouží kvalitní vůz.

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.