Hodinky Citizen

Pánské hodinky Citizen (164)
Dámské hodinky Citizen (88)

Hodinky Citizen skladem (37)
Hodinky Citizen v akci (16)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Citizen
Automatické hodinky Citizen
Quartzové hodinky Citizen
Hodinky Citizen se stopkami

Hodinky Citizen s kovovým páskem
Hodinky Citizen s koženým páskem
Hodinky Citizen s kaučukovým páskem
Hodinky Citizen s plastovým páskem

Titanové hodinky Citizen
Zlacené či zlaté hodinky Citizen
Keramické hodinky Citizen
Kovové (ocelové) hodinky Citizen

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Naše firma je autorizovaným oficiálním prodejcem značky Citizen a poskytujeme na hodinky záruku 72 měsíců. S oficialitou autorizovaného prodejce máte jistotu originálu hodinek a každé hodinky mají své výrobní nezaměnitelné číslo, které je vedeno v seznamu vyrobených hodinek přímo v Japonsku v Citizenu. Toto číslo musí být též napsáno na záruční kartě Citizenu. Spolu s jistotou originálu a s tím spojenou vysokou kvalitou hodinek máte jistotu oficiálního záručního a pozáručního servisu. Současně však i velmi důležitého servisu informačního, jelikož hodinky této značky si vyžadují svoji úroveň prodeje. Naše firma je vedená na stránkách oficiálního distributora hodinek Citizen pro českou republiku firmy Goldtime - wwww.citizen.cz.

Logo hodinky CitizenHodinky Citizen ztvárňují na hodinářském trhu kombinace funkcí, které má v takovém sotrimentu málokterá značka zabývající se výrobou časomír. Kvalitou a cenou právem patří výrobky této firmy na popředí v tomto průmyslovém odvětví. 
  Pánské hodinky Citizen jsou osazovány velmi kvalitními strojky vlastní výroby a designy pro muže jsou zde opravdu v té nejširší škále modelů počínaje elegancí a konče vysloveně sportovními až robustními hodinkami s nadstandardními funkcemi.
 Dámské hodinky Citizen jsou opravdu velmi jemných tvarů a ladných designů a jsou doplněny téměř ve všech případech Eco-Drivem. A stejně jako u pánských modelů, i u dámských zde máme v případě zlacených hodinek velmi silné zlacení 10 mikrónů na oceli. Citizen je zkrátka po všech stránkách opravdu kvalitní a vkusný. Citizen právem patří mezi nejoblíbenější hodinkové značky. Pro novinky se můžete podívat na oficiální stránky značky Citizen http://www.citizenwatch.com.  Masivní pouzdra s barevnými kombinacemi v číselníku tvoří hodinky atraktivními na dlouhý čas. Pánové zde mají v určitých modelech skutečný komfort, jelikož Citizen hodinky jsou schopny dát v jednom modelu skvělou dvěstěmetrovou vodotěsnost, zároveň je čas řízený rádiem, pouzdro je osazené zesíleným nepoškrabatelným safírovým sklem a dobíjení napájecího článku je světlem systémem Citicen Eco-drive. A pro muže jsou tyto funkce velmi praktické, protože si hodinek nemusí všímat a hodinky stále ukazují přesný čas bez jakýchkoliv venkovních zásahů. 
 Jestli se začneme více zajímat o hodinářský světový průmysl, dříve nebo později nás nemine setkání se značkou Citizen a poté dáme zapravdu postavení, které již dlouhé roky zaujímá. Citizen byl založen roku 1918 a již v roce 1924 vyráběl krásné kapesní mechanické hodinky. Dnes je jako monopol  největším výrobcem hodinek na světě a jeho sílu tvoří převážně strojky - klasické strojky jsou nejpoužívanější v hodinkách různých světových značek a jejich vlastní systém Eco-Drive - dobíjení baterie světlem se sílou nabití 6 měsíců - je opravdu dalším mezníkem v hodinařině. Nutno podotknout, že zastoupení Citizen pro ČR - distributor GOLDTIME a.s. - je si kvalitou bezproblémového servisu natolik jistý, že dává na hodinky záruku o tři roky delší, než je normální standart - záruku 5 let.  Přesto však Citizeny dovezené z jiných států můžou mít  záruku pouze 1 rok - ale to už je postoj distributora daného státu.
 Nejvíce hovoří do světa hodinek systém Eco-Drive. Tato inovace dobíjení napájecího článku světlem má svoji přednost hlavně v tom, že postačí již malé světlo či šero k tomu, aby se napájecí článek dobíjel. Na rozdíl od konkurenčního solárního dobíjení, kde je nutné světlo přímé. I přes to i zde platí - čím jasnější světlo, tím dříve se napájecí článek dobije. A právě praktičnost tohoto systému činí hodinky Citizen Eco Drive relativně levné. Sečteme-li výhody, které hodinky v nejvyšší řadě mají, jsou tyto ceny skutečně příjemné. V hodinkách je využito všech výhod, které jsou pro zákazníka uživatele výhodné - rádiem řízený čas s automatickým přesunem letního a zimního času, automatická změna datumu, safírové nepoškrabatelné sklo, dobíjecí systém Eco-Drive, slušná vodotěsnost hodinek na potápění a mnohdy příjemný a lehký materiál pouzdra i náramku titan, strojek vlastní výroby natolik kvalitní a vyzkoušený, že strojky Citizen (bez Eco-Drivu) používají i značky jako např. Festina, Jacques Lemans, Police, Storm, Guess, Diesel atd. Vyjímkou nejsou dámské hodinky Citizen v Akci a pánské hodinky Citizen v Akci - tato značka často vyčlení určité modely, které nabízí svým zákazníkům za zvýhodněné ceny. 
 Citizeny jsou tady skutečně pro každého - vždyť samotné slovo citizen je v překladu občan. Jsou zde základní modely již od 2.000.- a jsou zde luxusní modely v cenách kolem 28.000,- Kč. V jejich modelových řadách nacházíme jak krásné sportovní chronografy s kompletníma funkcema pro maximální komfort využití (titanové pouzdro, titanový náramek, safírové zesílené nepoškrabatelné sklo, Eco-Drive systém - dobíjení baterie světlem, kdy po plném dobití vydrží hodinky držet čas až 7 měsíců, řízené radiovým signálem - tzn. hodinky dostávají impulsy z vysílačů, které mají čas atomových hodin, 200 metrů vodotěsné - tj. na potápění až do 50 metrů hloubky), tak základní elegantní modely obohacené např. Eco-Drivem. I dámy si zde přijdou na své - i ty nejelegantnější hodinky už zde mají systém Eco-Drive a jedná-li se o zlacené pouzdro či náramek, máme zde zlacení na oceli v tloušťce 10 mikrónů. Pojďte nahlédnout do nepřeberné kolekce značky Citizen - buď v katalogu nebo pomocí  Internetového prodavače, který je tu pro Vás na této stránce nahoře - najděte si, prosím, čas pro vyhledání hodinek, které se k Vám budou opravdu hodit a budou se Vám skutečně líbit. Individuální přístup k zákazníkovi a dokonalé vysvětlení funkcí hodinek je zde doslova nutným komfortem zaručující plnou spokojenost zákazníka. Citizeny jsou zde za opravdu skvělé ceny - na všechny modely je zde poskytnuta standartní sleva - 7%. 

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.