Hodinky Casio

Pánské hodinky Casio (776)
Dámské hodinky Casio (196)

Hodinky Casio skladem (107)
Hodinky Casio v akci (10)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Casio
Automatické hodinky Casio
Quartzové hodinky Casio
Hodinky Casio se stopkami

Hodinky Casio s kovovým páskem
Hodinky Casio s koženým páskem
Hodinky Casio s kaučukovým páskem
Hodinky Casio s plastovým páskem

Titanové hodinky Casio
Zlacené či zlaté hodinky Casio
Keramické hodinky Casio
Kovové (ocelové) hodinky Casio

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Naše firma je autorizovaným oficiálním prodejcem hodinek Casio. Díky tomu máte jistotu originálu hodinek. Spolu s jistotou originálu a s tím spojenou vysokou kvalitou hodinek máte jistotu oficiálního záručního a pozáručního servisu. Současně však i velmi důležitého servisu informačního, jelikož hodinky této značky si vyžadují svoji úroveň prodeje. Naše firma spolupracuje s oficiálním distributorem hodinek Casio pro Českou republiku firmou Temps Concept. Naše firma je vedená v sekci Prodejci na oficiálních stránkách této firmy www.casio-watch.cz.

Logo hodinky Casio Hodinky Casio jsou pojmem spojeným s kvalitou a obrovským sortimentem modelů, řadící tuto značku mezi jedny z nejoblíbenějších hodinek světa.
 Pánské hodinky Casio jsou pro muže skutečným pomocníkem jak v podobě přesného počítače sportovního charakteru a funkcí pro sport či toulky přírodou, tak ozdobným šperkem v podobě elegantního jemného modelu precizních hodinářských rysů. 
 Dámské hodinky Casio 
mají též své místo jak pro sportovně založené ženy, tak pro elegantní dámy s citem pro módu. Casio se za několik desetiletí stalo symbolem efektivnosti a kreativnosti. Jejich modely jsou od vyloženě elegantních až po skutečně individuální sportovní. Hodinky Casio nosí na svých zápěstích dnes již miliony lidí a díky tomuto je Casio jeden z největších výrobců hodinek na světě. Casio nezapomíná ani na ženy - i ty zde nacházejí velmi slušný výběr jak sportovních, tak elegantních modelů. Nacházíme zde však i módní hodinky ve stylu moderních doplňků, které ozdobí dámské zápěstí - od křiklávých barevných provedení, přes napůl zlacené hodinky  až po celozlacené modely hodící se ke zlatým šperkům. Spokojíme se ale i s výběrem praktických, čitelných hodinek pro každého. Síla Casia je však ve sportovních designech - outdorových hodinkách, hodinkách rádiem řízených atd.
 Jako celý hodinářský průmysl v Japonsku, i značka Casio je značkou poměrně mladou - na světovém trhu své výrobky prodává cca. 52 let, na rozdíl od např. švýcarského Tissotu, který se traduje od r. 1853. Jak ale budeme moci zhodnotit, za 52 let zde japonci dokázali takový kus práce, že leckterá švýcarská značka by Casiu poblahopřála. Dnes se hodinky Casio vyrábí převážně přímo v Japonsku, ale některé modely se vyrábí i v Číně  nebo v Taiwanu. Zde se však hodinky vyrábí ve fabrikách japonské firmy Casio a proto kvalita zůstává naprosto stejná, jakoby hodinky byly z Japonska. Jejich vynikající kvalita spojená s výbornou cenou řadí hodinky Casio k špičkám světového hodinářského průmyslu.

Hodinky Casio s výškoměremPrvní hodinky Casio byly digitální a jako první hodinky vůbec zobrazovaly datum. Řekne-li se značka Casio, vybaví se těm trochu znalejším obrovský záběr do takřka všech odvětví - odvětví sportu, jachtingu, plavání, outdooru, potápění, cyklistiky atd. V každém tomto odvětví se nachází pro Casio konkurence, avšak díky líbivým designům a propracovanosti spojenou s dobrou cenou si tato značka nachází stále mnoho a mnoho spokojených zákazníků na celém světě. Vždyť i modelovost Casia je opravdu velká - přes základní čitelné jednoduché hodinky, hodinky elegantní pánské i dámské, hodinky sportovní i s kalkulačkou až po hodinky speciální sportovní s kompasem, výškoměrem, hloubkoměrem a barometrem. A právě kvalita servisu řadí Casio hodinky mezi bezproblémové - perfektní servis pásků, náramků, skel i celých pouzder. Jak ale budeme moci zhodnotit, za 52 let zde japonci dokázali takový kus práce, že leckterá švýcarská značka by Casiu poblahopřála. Dnes se hodinky Casio vyrábí převážně přímo v Japonsku, ale některé modely se vyrábí i v Číně  nebo v Taiwanu. Zde se však hodinky vyrábí ve fabrikách japonské firmy Casio a proto kvalita zůstává naprosto stejná, jakoby hodinky byly z Japonska. Jejich vynikající kvalita spojená s výbornou cenou řadí hodinky Casio k špičkám světového hodinářského. Jak snadněji nalézt hodinky právě pro mne? K tomu nám slouží modelové řady Casia.
 CASIO COLLECTION obsahuje nejširší kolekci hodinek pro klienty, kteří upřednostňují dobrou cenu a fashion styl. PRO TREK nabízí hodinky pro aktivní turisty a sportovce v přírodě. EDIFICE kolekce je určena pro zákazníky a zákaznice, kteří mají rádi hodinky jako doplněk k oděvu či jako šperk za dobrou cenu. RADIO CONTROLLED vyhledávají zákazníci, kteří potřebují pro svoji práci přesný čas a bezstarostnou obsluhu o datum a změnu času. CASIO G-SHOCK uvítají všichni ti, kteří berou hodinky jako nedílnou součást své ruky a potřebují se na hodinky spolehnou i při tvrdé práci či namáhavém sportu. BABY G je modelová řada určena vyloženě pro ženy - pro sportovkyně, pro ženy mající rády umění atd. WAVE CEPTOR ocení všichni ti, kteří mají rádi naprosto přesný čas k tomu spoustu užitečných funkcí navíc.

 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.