Hodinky Calvin Klein

Pánské hodinky Calvin Klein (285)
Dámské hodinky Calvin Klein (526)

Hodinky Calvin Klein skladem (82)
Hodinky Calvin Klein v akci (17)
Quartzové hodinky Calvin Klein
Hodinky Calvin Klein se stopkami
Automatické hodinky Calvin Klein
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Calvin Klein

Hodinky Calvin Klein s kovovým páskem
Hodinky Calvin Klein s koženým páskem
Hodinky Calvin Klein s kaučukovým páskem
Hodinky Calvin Klein s plastovým páskem

Titanové hodinky Calvin Klein
Zlacené či zlaté hodinky Calvin Klein
Keramické hodinky Calvin Klein
Kovové (ocelové) hodinky Calvin Klein

Naše firma je autorizovaným oficiálním prodejcem hodinek značky Calvin Klein a na hodinky poskytujeme záruku 26 měsíců. S oficialitou autorizovaného prodejce máte jistotu originálu hodinek a každé hodinky mají své výrobní nezaměnitelné číslo, které je vedeno v seznamu vyrobených hodinek přímo ve Švýcarsku v Calvin Kleinu. Toto číslo musí být též napsáno na záruční kartě Calvin Kleinu. Spolu s jistotou originálu a s tím spojenou vysokou kvalitou hodinek máte jistotu oficiálního záručního a pozáručního servisu. Současně však i velmi důležitého servisu informačního, jelikož hodinky této značky si vyžadují svoji úroveň prodeje. Naše firma je vedená na stránkách oficiálního distributora hodinek Calvin Klein pro českou republiku firmy Merida Morava - www.meridamorava.cz.

Logo Calvin Klein hodinkyElegantní fashion styl, punc švýcarské kvality swiss made, originalita designu - to jsou luxusní hodinky Calvin Klein.
 Dámské hodinky Calvin Klein je originalita designu a švýcarská kvalita v jednom - v originální ozdobě, která ukazuje přesný čas. Modernost je zde zkloubená s prestižní jemnou elegancí podpořenou umem designéru této značky. Střídají se zde hodinky na kožených páscích s hodinkama s kovovými náramky různých tvaru a designů umocňujících šperkový design jednotlivých modelů.
 Pánské hodinky Calvin Klein mají svůj osobitý elegantní styl, který jde ruku v ruce s módou dané doby. Tvary a designy mnohdy určují směr moderního a fashion stylu hodinářského průmyslu. A díky tomu jsou tyto modely nadčasové, jednoduše krásné a na ruce pohodlné a příjemné - příjemné pocitově, jelikož majitel si může být jist vlastnictvím nevšedního moderního praktického šperku.

Dámské hodinky Calvin Klein

Americký módní návrhář Calvin Klein se 14.2.1997 spojil s největším výrobcem hodinek ne světě Swatch Group - tímto se spojily dva precizní světoví giganti a svět módy se spojuje se světem hodinek - hodinky již nejsou časomírou, ale módním doplňkem. Vítejte v kolekci těchto krásných hodinek a věříme, že některý model osloví i Vás - vybírat si můžete jak ze základního katalogu všech modelů Calvin Klein, tak z modelů přímo vyfiltrovaných pro zvolený účel - tuto službu s Vámi zvládne Váš internetový prodavač umístěný nahoře na této stránce.

Elegantní hodinky Calvin Klein

Calvin Klein je pojem hlavně v oděvním a parfumérickém odvětví, ale i ve šperkovém a hodinářském oboru dokáže tato světová módní značka ukázat své umění originality designu. Hodinky Calvin Klein ukazují postoj svého majitele či majitelky a zvýrazňují osobnost díky svému osobitému designu.
 Jak již bylo řečeno v úvodu, Calvin Klein začal vyrábět módní hodinky jako jeden z prvních na světě. Byla to jedna z prvních značek, která poznala, že hodinky jsou praktickým zdobným šperkem. Byla to jedna z prvních značek, která v hodinkách nespatřovala pouhopouhou časomíru. A díky jemnosti designů, anámosti značky a švýcarské kvalitě strojků se hodinky CK staly okamžitě hitem, jehož trend neusíná dodnes. Hodinky CK si vybudovaly své pevné místo v moderním hodinářském průmyslu a každoročně investují do nových a nových krásných designů hodinek, které poté zdobí tisíce dámských a pánských zápěstí.  Stejně jako Tissot a Certina i Calvin Klein je součástí předního světového výrobce hodinek Swatch Group. 

Moderní hodinky Ck

Nejčastějším materiálem pro výrobu hodinek Calvin Klein je antialergická nerez ocel. Tato ocel je velmi tvrdá a odolává velmi dobře běžnému nošení. Vysoký lesk oceli má naprosto stejný optický efekt jako např. leštěný titan nebo bílé zlato. Matovaná ocel zase působí na ruce decentně a klasičtěji. Sklíčka jsou zde křemíková minerální a v dražších modelech safírová nepoškrabatelná. Vodotěsnost  zde není příliž velká, protože moderní elegantní hodinky nejsou nikdy - ani v mnohem dražších značkách - určené na sport, potažmo koupání se a potápění. I přes to najdeme v kolekci občas pánský model, který je určen na koupání či model opatřený chronografem - chronograf je zde však spíše moderní záležitostí, která "vyplňuje číselník" než praktickou. 
 CK hodinky zdobí nejen svými nápaditými tvary a modely, ale i proslulým logem, které známe i z odvětví parfémů a oděvů. Zboží, nesoucí toto logo, je zárukou kvality a poctivé práce spojenou s talentovenými zkušenými lidmi.
 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.