Hodinky Calvin Klein

Šperky Calvin Klein (305)

Pánské hodinky Calvin Klein (667)
Dámské hodinky Calvin Klein (868)

Hodinky Calvin Klein skladem (82)
Hodinky Calvin Klein v akci (13)
Nárazuvzdorné - vodotěsné hodinky Calvin Klein
Automatické hodinky Calvin Klein
Quartzové hodinky Calvin Klein
Hodinky Calvin Klein se stopkami

Hodinky Calvin Klein s kovovým páskem
Hodinky Calvin Klein s koženým páskem
Hodinky Calvin Klein s kaučukovým páskem
Hodinky Calvin Klein s plastovým páskem

Titanové hodinky Calvin Klein
Zlacené či zlaté hodinky Calvin Klein
Keramické hodinky Calvin Klein
Kovové (ocelové) hodinky Calvin Klein

Malé (do 34mm)
Střední (34,1 - 39mm)
Středně velké (39,1 - 43mm)
Velké (nad 43,1mm)

Naše firma je autorizovaným oficiálním prodejcem hodinek značky Calvin Klein a na hodinky poskytujeme záruku 26 měsíců. S oficialitou autorizovaného prodejce máte jistotu originálu hodinek a každé hodinky mají své výrobní nezaměnitelné číslo, které je vedeno v seznamu vyrobených hodinek přímo ve Švýcarsku v Calvin Kleinu. Toto číslo musí být též napsáno na záruční kartě Calvin Kleinu. Spolu s jistotou originálu a s tím spojenou vysokou kvalitou hodinek máte jistotu oficiálního záručního a pozáručního servisu. Současně však i velmi důležitého servisu informačního, jelikož hodinky této značky si vyžadují svoji úroveň prodeje. Naše firma je vedená na stránkách oficiálního distributora hodinek Calvin Klein pro českou republiku firmy Merida Morava - www.meridamorava.cz.

Logo Calvin Klein hodinkyElegantní fashion styl, punc švýcarské kvality swiss made, originalita designu - to jsou luxusní hodinky Calvin Klein.
 Dámské hodinky Calvin Klein je originalita designu a švýcarská kvalita v jednom - v originální ozdobě, která ukazuje přesný čas. Modernost je zde zkloubená s prestižní jemnou elegancí podpořenou umem designéru této značky. Střídají se zde hodinky na kožených páscích s hodinkama s kovovými náramky různých tvaru a designů umocňujících šperkový design jednotlivých modelů.
 Pánské hodinky Calvin Klein mají svůj osobitý elegantní styl, který jde ruku v ruce s módou dané doby. Tvary a designy mnohdy určují směr moderního a fashion stylu hodinářského průmyslu. A díky tomu jsou tyto modely nadčasové, jednoduše krásné a na ruce pohodlné a příjemné - příjemné pocitově, jelikož majitel si může být jist vlastnictvím nevšedního moderního praktického šperku.

Dámské hodinky Calvin Klein

Americký módní návrhář Calvin Klein se 14.2.1997 spojil s největším výrobcem hodinek ne světě Swatch Group - tímto se spojily dva precizní světoví giganti a svět módy se spojuje se světem hodinek - hodinky již nejsou časomírou, ale módním doplňkem. Vítejte v kolekci těchto krásných hodinek a věříme, že některý model osloví i Vás - vybírat si můžete jak ze základního katalogu všech modelů Calvin Klein, tak z modelů přímo vyfiltrovaných pro zvolený účel - tuto službu s Vámi zvládne Váš internetový prodavač umístěný nahoře na této stránce.

Elegantní hodinky Calvin Klein

Calvin Klein je pojem hlavně v oděvním a parfumérickém odvětví, ale i ve šperkovém a hodinářském oboru dokáže tato světová módní značka ukázat své umění originality designu. Hodinky Calvin Klein ukazují postoj svého majitele či majitelky a zvýrazňují osobnost díky svému osobitému designu.
 Jak již bylo řečeno v úvodu, Calvin Klein začal vyrábět módní hodinky jako jeden z prvních na světě. Byla to jedna z prvních značek, která poznala, že hodinky jsou praktickým zdobným šperkem. Byla to jedna z prvních značek, která v hodinkách nespatřovala pouhopouhou časomíru. A díky jemnosti designů, anámosti značky a švýcarské kvalitě strojků se hodinky CK staly okamžitě hitem, jehož trend neusíná dodnes. Hodinky CK si vybudovaly své pevné místo v moderním hodinářském průmyslu a každoročně investují do nových a nových krásných designů hodinek, které poté zdobí tisíce dámských a pánských zápěstí.  Stejně jako Tissot a Certina i Calvin Klein je součástí předního světového výrobce hodinek Swatch Group. 

Moderní hodinky Ck

Nejčastějším materiálem pro výrobu hodinek Calvin Klein je antialergická nerez ocel. Tato ocel je velmi tvrdá a odolává velmi dobře běžnému nošení. Vysoký lesk oceli má naprosto stejný optický efekt jako např. leštěný titan nebo bílé zlato. Matovaná ocel zase působí na ruce decentně a klasičtěji. Sklíčka jsou zde křemíková minerální a v dražších modelech safírová nepoškrabatelná. Vodotěsnost  zde není příliž velká, protože moderní elegantní hodinky nejsou nikdy - ani v mnohem dražších značkách - určené na sport, potažmo koupání se a potápění. I přes to najdeme v kolekci občas pánský model, který je určen na koupání či model opatřený chronografem - chronograf je zde však spíše moderní záležitostí, která "vyplňuje číselník" než praktickou. 
 CK hodinky zdobí nejen svými nápaditými tvary a modely, ale i proslulým logem, které známe i z odvětví parfémů a oděvů. Zboží, nesoucí toto logo, je zárukou kvality a poctivé práce spojenou s talentovenými zkušenými lidmi.
 

Vyberte si cenové rozpětí Potvrdit toto rozpětí
 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.